SERTAB ERENER İSTANBUL’U DANSA KALDIRDI,,,

06.02.2022 - Pazar 17:49

Sertab Erener’in performansı öncesinde sahne alan Selin Geçit ve Pandami Music keyifli geçen akşamın açılışını yaptı. Sahnede dur durak bilmeyen performansıyla kendine hayran bırakan Sertab Erener, geçmişten günümüze hit olmuş şarkılarıyla akşam boyunca sevenlerini dansa kaldırdı.

Sertab Erener: “Şimdi söyleyeceğim şarkı son albümümden canım Sezen Aksu’mun. Sezen hayattan da büyük bir kadın. Benden çok daha duygusal biridir o. Kendini hırpaladığı dönemler vardır ve son dönemde olanlar onu çok yaralıyor. Ama yine de o çok dengeli bir kadındır.” sözleriyle salonda alkış tufanı yaşattı.

Sözlerine: “Bana o kadar olağanüstü bir yol açtı ki onun hakkını hiçbir zaman ödeyemem. Onun şarkılarını söylüyor olmak çok çok gurur verici. Son albümümden sözleri Sezen Aksu’ya ait olan ‘Belki de Aşk Lazım Değildir’ şarkısını sizler için söylüyorum.” diyerek devam eden sanatçı Sezen Aksu şarkılarını seslendirdi.

30 şarkıdan oluşan ve 3 yıl sürecek bir albüme başladığını belirten Erener: “Albümün adını ‘Her Dem Yeşil’ koydum çünkü albüm sizlerin sevdiğini düşündüğüm 30 hit şarkıyı bir araya getiriyor. Hepsini 2021-2022-2023 versiyonlarıyla yeni jenerasyonlara o şarkıları tanıtma ve devam ettirme amacıyla yaptım.” dedi. Her Dem Yeşil’den hayatta söylediği ilk Türkçe şarkısı olan ‘Sakin Ol’u hayranlarıyla hep birlikte söyledi.haber:murat tamay