Dijital platformlardaki içerikleri ile fenomen olan ve sevilen oyuncu Sergen Deveci, ilk sinema projesi ‘Nalan’ ile iddialı geliyor. Sergen Deveci, 7 Ocak 2022’de seyircisiyle buluşacak olan sezonun iddialı komedi filmleri arasında yer alan ‘Nalan’da başrolü Açelya Topaloğlu ile paylaşacak. Sosyal medya platformlarında yüzbinlerce takipçisi olan Sergen Deveci, filmde ünlü rap müzik sanatçısı Talat olarak sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Ayrıca Sergen Deveci’nin canlandırdığı karakter Talat’ın, filmde Açelya Topaloğlu’nın oynadığı Nalan’a olan aşkı da çok konuşulacak.

SERGEN DEVECİ, AÇELYA TOPALOĞLU İLE AŞK YAŞAYACAK

‘RAP KÜLTÜRÜ İLE BÜYÜDÜM’

Sergen Deveci rolüyle ilgili, “Rap müzik kültürü ile büyümüş ve benimsemiş birisiyim. Örnek aldığım çok değerli sanatçılar Türkiye’de rap müziği bir yere getirmek adına yıllarda mücadele ettiler. Dolayısıyla ile karakter gereği ile “ayak uyduran” bir rapçiyi oynadım.Rap sanatçılarına büyük saygı duyuyorum kendim de amatör olarak rap müzikle uğraşmayı seviyorum, ama gün yüzüne çıkartacak kadar güvenemem. Umarım sanatın birçok dalıyla ilgilenen insanlar benim kadar çekingen olmazlar. Bir rapçiyi oynamak gayet keyifliydi.” dedi.

Oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu ve Sergen Deveci’nin yer aldığı ‘Nalan’ın oyuncu kadrosunda Berna Koraltürk, Bülent Alkış, Bahtiyar Engin, Birsen Dürülü, Taha Ünal ve Hünkar Nihal Konar da bulunuyor. Yapımcılığını Ertuğrul Fındık’ın, ortak yapımcılığını Eren Dişli’nin üstlendiği Two Yapım imzalı filmi, Fatih Mutlu yazıp yönetti.

Filmin Konusu:

Sabah programlarının reyting rekortmeni sunucusu Nalan Kazak, bir kaza sonrası 2 yıl ara verdiği programına yeniden başlayacaktır. Bu ilk programa, Nalan’ın eski sevgilisi rap’çi Talat da katılmaktadır. Fakat canlı yayın başladıktan kısa bir süre sonra Nalan’da büyük bir gariplik belirir: Başarılı sunucu, soru sorulduğunda farkında olmadan düşündüğünün tersini söyleyen biri oluverir. Açken “tok”, mutluyken “üzgün” olduğunu anlatır… Övmek istediği birine hakaret eder, öfkelendiği zaman ağzından hoş sözler dökülür… Canlı yayında yaşanan bu krizden sonra kanaldan kovulan ve halk nazarında itibarı sıfırlanan Nalan; içinde bulunduğu tuhaf durumdan kurtulmak için; Talat’ın yanı sıra, ekip arkadaşları yönetmen Ece, doktor Dündar, din alimi İsa, aşçı Meral, YouTuber Sarper ve oyuncu Filiz’in desteğine ihtiyaç duyacaktır.haber:Murat Tamay