Seren Serengil ile birlikte cübbeli Ahmet hoca dan şikayetçi olduk

Seren Serengil ve Haykader köpeklerini öldürdüğü gerekçesiyle ‘Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Ünlü’den şikayetçi oldu.

Hayvan Yaşamına Katkı Ve Koruma Derneği köpeklerin zehirlendiği iddiasıyla yine şikayetçi oldu. Seren Serengil de bir açıklama yaptı…

Serengil paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“18 yıldır oturduğum sitede son birkaç yıldır paranın el değiştirmesiyle tarzımız olmayan insanlar yasamaya başlamıştır bu insanlar köpeğe haram diyen pis diyen onlara tahammül edemeyen yalandan bize saldırdı deyip site yönetimini belediyeyi arayan kafaları örümcek bir garip insan demeye utandığım zavallı yaratıklar.. o kadar zavallılar ki hayvanlara bile ego yapıyorlar…böyle güvenliği ile meşhur bir siteye dışarıdan birileri gelmeyeceğine göre ki dısardakini benim veya komşumun köpekleri niye ilgilendirsin bu benim komşum….Ve ben elinde zehirle dolaşan bir komşu ile bu sitede yaşamak istemiyorum kimsede istemiyor..

Bunlar kendilerini bu ülkenin bu şehrin bu ilçenin ve bu sitenin sahibi sanıyor olabilirler ama benim gözümde hiçbirşeyler sadece masum yaşlı r hayvanı kör edip ayaklarına felç indirip ciğerini patlatıp onun inleye inleye ölmesini sağlayan katiller… Ben bu sitede ki bu katillerin bugun benim köpeğime yarın bir çocuğa veya bir kadına aynı şeyi yapmayacağına emin değilim yerden zehirli ekmeği alıp yiyende bu sitede oturan birinin evladıda olabilirdi.. benim evladım bunlar.. can çekişe çekişe öldü ve ben öldürenlerle hala aynı sitedeyim… Bir an önce emniyet güçlerimizin savcımızın bu sitede yapılan vahşetin sorumlularını ortaya çıkaracağını eminim …o zaman rahat uyuyabilirim ben artık…”