Selin Ciğerci yeni arabasına servet ödedi!

29.08.2022 - Pazartesi 06:54

Eski futbolcu Gökhan Çıra ile evliliğini 10 Eylül'de tek celsede anlaşmalı olarak sonlandıran Selin Ciğerci, özel hayatının yanı sıra de lüks harcamalarıyla da adından sıkça söz ettiriyor.


Sosyal medyadaki şöhretini ticarete dökerek kozmetik markası kuran ve iş hayatındaki başarısıyla sekiz milyon TL vergi ödeyen fenomen, kendini yine ödüllendirdi.

13 MİLYON TL!
Ciğerci, geçtiğimiz yıl beş milyon TL değerinde bir Rolls-Royce satın almıştı. Habertürk'te yer alan habere göre; otomobilini yenileyen iş insanı, bu kez Rolls-Royce'un Dawn-Cabrio modelinin sahibi oldu.
Yeni aracı için kesenin ağzını açan Selin Ciğerci'nin, Türkiye'de sadece bir adet olan ve kendisi için özel olarak tasarlanan otomobile 13 milyon TL ödediği öğrenildi.

"ASLA UMURSAMA"
Arabalara olan tutkusuyla bilinen sosyal medya fenomeni, 4.4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından lüks araçlarını paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Lüks araçlarının önünde de pozlar veren Ciğerci, bir gönderisine, "En dibi gördüğün noktada zirve için çalış, üret, örnek ol. Seni taklit etsinler. Nefret edenler, kıskananlar çoğalır. Asla umursama, inadına çalış" notunu düşmüştü.

Fenomen, bir başka paylaşımına ise "Yaptıklarınızı, hedeflerinizi, hayallerinizi, istediklerinizi küçümseyenlere sakın laf sokmaya çalışmayın ya da ne bileyim haber göndermeye de çalışmayın. Siz sadece çalışın. Onlar her şeyin farkında" mesajını yazmıştı.

"HAYIRLI OLSUN DİYELİM Mİ?"
Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, geçtiğimiz günlerde Gümüşsuyu'nda bir mekan çıkışı objektiflere takılmıştı. Eski eşler, uzun süre kaldıkları mekandan ayrı ayrı çıkmıştı.
“Birlikte buluşup iş yemeğinde konuştuk. 'Hayırlı olsun' demeyelim” ifadelerini kullanan Gökhan Çıra, güldükten sonra arabasına binerek, evinin yolunu tutmuştu.

Selin Ciğerci açıklama yapmamayı tercih ederken, 25 yaşındaki eski futbolcu ise basın mensuplarının “Hayırlı olsun diyelim mi?” sorusunu yanıtlamıştı.