SEKSİ OLACAĞINA VİCDANLI OLSUN”

02.02.2020 - Pazar 07:19

Meltem “HADİSE” çıkardı
“SEKSİ OLACAĞINA VİCDANLI OLSUN”

Hey Ya albümü ile müzik dünyasında hızlı bir yükselişe geçen, müzik yorumcuları tarafından arabesk müziğin yeni Esengül’ü diye adlandırılan Meltem Erensoylu, son günlerde yaptığı seksi paylaşımlar ve açıklamalar nedeniyle gündemden bir türlü düşmeyen Hadise’ye adeta ateş püskürdü.

 

“Seksi olacağına vicdanlı olsun” dediği Hadise ile 2019 yılının son günlerinde birer gün ara ile aynı otelde sahne alan Meltem Erensoylu “milletin gözünün içine baka baka hanım efendi rolü oynuyorlar. Seksi olacağına biraz vicdanlı olsun. Gecenin bir yarısı menajerine otel yetkililerini aratıp bütün ilanlardan resimlerimi ve adımı kaldırtan kadın kendisine yapılan en ufak bir yorumda kadına şiddetten den bahsediyor” dedi.

28 Aralık akşamı ’un, 30 Aralık akşamı Meltem Erensoylu’nun ve 31Aralık akşamı Hadise’nin sahne aldığı KKTC’de ki Limak Otel acentaları üç sanatçının resimlerinden oluşan ilanlar hazırlayarak müşterilerine satışa başladılar. Otel havalimanından başlamak üzere KKTC’nin bütün reklam alanlarına tek tek billboardlar çıktılar. İlanların sosyal medyada yayınlandığı günün gece yarısında otelin eğlence müdürü tarafından aranarak sahnesinin iptal edildiğini öğrenen Meltem Erensoylu “Hadise hanım çıkan ilanlara isyan etmiş. Onunla aynı reklamlarda nasıl olurmuşum ben kimmişim. Gerekirse tazminatlarını ödeyip sahneyi iptal ederlermiş. Derhan ilanlar durdurulacak ve ben programdan çıkartılacakmışım. Talimatı veren Hadise Hanım bunu hayata geçiren menajeri Haluk Şentürk. Otel ilanları kaldırdı ama sahnemi iptal etmedi. 48 saat kan içtim kızılcık suyu dedim. Neymiş Hadise seksiymiş, neymiş Hadise üzerinden kadınlara şiddet yapılıyormuş. Ben çocuk büyütüyorum, paramı sesimle kazanıp hayatımı öyle geçindiriyorum, ben bir kadınım ben bir anneyim. Sustum sustum ama bıçak kemiğe dayandı “diyerek yaşadıklarını anlatan Meltem Erensoylu “Kimse kendisini ak sütten çıkmış kaşık görmesin. Seksi olacaklarına vicdanlı olsunlar yeter. Hadise hanıma yapılan yorumlar kadına şiddetmiş öylemi. İşine mani olunan, ekmeğine göz dikilen kadına yapılanlar şiddet değil mi? Bundan böyle inşallah öldürülen, dövülen, sakat bırakılan kadınların arkasına sığınmadan ve kimsenin ekmeğiyle oymadan bir hayat sürer” dedi.