Sarı Zeybek'le Ata'ya Saygı Duruşu Ayakta Alkışlandı

23.07.2023 - Pazar 06:53

BODRUM’UN EFESİ KORAY AVCI ANTİK TİYATRO'DA FIRTINA GİBİ ESTİ.

Güçlü sesiyle ve eşsiz sahne performansıyla yediden yetmişe herkesin gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Koray Avcı,  önceki akşam KerkiSolfej Organizasyon tarafından gerçekleştirilen BtcTurk 10. Yıl konserleri kapsamında  Bodrum Antik Tiyatro sahnesindeydi. 

"Ege'ye Gelip Zeybek Oynamadan Olmaz!"

Sahnede Adım Atmadık Yer Bırakmadı.

Konserine hareketli şarkılarla başlayan Koray Avcı, Antik Tiyatro’yu hınca hınç dolduran hayranlarıyla birlikte sevilen şarkılarını hep bir ağızdan söyledi. Bodrumlu müzikseverlere özel bir konsept hazırlayan Avcı, seyircisini mest etti. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede adım atmadık yer bırakmayan başarılı sanatçı, roman kızlarla birlikte oynayarak eğlencenin ritmini arttırdı.

"Ege'ye gelip zeybek oynamadan dönmek olmaz." diyerek Sarı Zeybek türküsünde zeybek oynayan Koray Avcı, ekrana gelen Atatürk fotoğrafları  ve performansıyla dakikalarca ayakta alkışlandı.

Kendisini dinlemeye gelenler arasında yer alan "manevi abim" dediği ve aynı zamanda kaptanlığı öğrendiği yakın dostu aşık  Özlen Yüceler 'i de sahneye davet eden Koray Avcı, abisi ile hem dertleşti hem de birlikte “Geçer” şarkısını söylerken duygusal anlar yaşadı.

Koray Avcı  yaz turnesine hız kesmeden devam edecek.