Vizyona iddialı giren,Berk Alan'ın yönettiği komedi türündeki 'Sar Başa'filmi oyuncuları Kartal İstMarina AVM'de izleyicilerle buluştu.

SAR BAŞA’ OYUNCULARI İSTMARİNA AVM’DE İZLEYİCİLERLE BULUŞTU 

Merakla beklenin filmin gösterimi 25 Ağustos Pazar günü İstMarina AVM‘de yer alan Avşar Sineması’nda filmin başrol oyuncuları Alper Rende,Alpaslan Özmol,Ali Biçim,Amir Zakaria,Selin Kidil,Bilge Su Işık,ve Naz Frambuaz gibi isimlerinin katılımıyla gerçekleşti. Erken saatlerden itibaren ünlü oyuncuları beklemeye başlayan hayranları,genç oyuncuları yakından görebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.
Filmi sinemaseverlerle birlikte vip salonda izleyen oyuncular, filmin sonlarına doğru burada olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtirken, hayranının yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayarak bol bol fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirdiler.
‘Sar Başa’filmi,moda tasarımcısı olmak isteyen abisi,kuzenleri,basketbol antrenörü Kürşad ve müzisyen olmak isteyen Sabri ile aynı evi paylaşan Ussal’ın üniversite sınavına bür gün kala hafızasını yitirmesi ve hafızasını geri getirmek için yaşanılanları anlatıyor