TV ekranlarının başarılı sunucusu ve Elif isimli günlük dizi filmin sevilen oyuncusu Yıldız Asyalı, hakkındaki yanlış bilinenlere isyan bayrağını açtı.

RÜŞTÜ ASYALI BABAM DEĞİL

Elif isimli günlük dizi filmin sezon finali yapmasıyla birlike kızı Ayşe Mira ile bodrumda tatile giden sevilen oyuncu tatilde bile gelen sorulardan bunaldı.Rüştü asyalı ile alakalı sorular soran sevenlerine bilmiyorum her hangi bir bağlantım yok demekten sıkıldı. Güzel oyuncu “Çok erken yaşlarda TV ekranlarıyla buluşmak ve şöhrete ulaşmak zaman içerisinde bilgi kirlenmesi getiriyor.

Rüştü Asyalı sadece benim çok saygı duyduğum mesleki büyüğüm aramızda hiçbir kan bağı yoktur. Birde yaşım ortalıkta yanlış biliniyor bu çok gücüme gidiyor. Ben 1983 doğumlu olmama rağmen herkes beni 1980 doğumlu biliyor.

Beni en çok sıkan hakkımdaki yanlış bilinenler bunlar” dedi. 15 Ağustos itibari ile 5. Sezon çekimlerine başlanması planlanan Elif isimli günlük dizi filmin çalışmalarına katılmak üzre 10 Ağustosta tatilini sonlandıracağınıda ifade eden Yıldız Asyalı, bugüne kadar geçirdiğim en güzel tatili kızı Ayşe Mira ile başbaşa yaptığını sözlerine ekledi.