Root Karaköy X Selen Akyüz “Safe Place” Partisine moda, sanat ve iş dünyasından yoğun ilgi

26.03.2022 - Cumartesi 08:53

Selen Akyüz ve Root Karaköy’ün sahibi Barış Erdoğdu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen geceye, moda, sanat ve iş dünyasından Ömer Yücel, Tayfun Kaba, Ekin Eylem Ulaş, Alperen Öksüz, Tuna Yılmaz, Gülşah Dilek, Önder Demet, Cantekin Temizer, Rukhsary Musaeva ve Emrah Çubukçu gibi isimler katıldı.

Giriş anından itibaren detaylardaki zevk ve incelikle konuklarını etkileyen Root Karaköy, ayrıcalıklı dekorasyonuyla ünlü tasarımcı Sami Savatlı’nın imzasını taşıyor. Karaköy’ün tarihi ve etkileyici dokusu içinde yer alan Root Karaköy’ün salon alanlarındaki taze ve sanatsal ruh; renk, doku ve konforla göz kamaştırıcı etkiler yaratıyor.

Selen Akyüz Sonbahar-Kış 2022 “Safe Place” Koleksiyonu

Elektro pop ikilisi ‘’Lonasona’’nın son parçalarından olan “Safe Place”inde, vokal şöyle söylemekte; ‘’Burası güvenli bir yer, kendini bulmakta özgür ol, yargılama yok, nihayet özgür ol. ''Yaylı enstrümanların elektronik müzik ile buluştuğu bu eşsiz harmoni, modanın büyüsü ile buluştuğunda zihnimde tamamen güvenli, kendimiz olmaktan korkmadığımız, daha cesur olduğumuz ve aidiyet hissettiğimiz bir yer oluşturmama ilham verdi. Pandemi başladığından beri oluşturduğumuz güvenli ve kendi kümülatif alanlarımıza kapandık. Bu koleksiyon bu alanlardan çıkıp, benzersiz, karakteristik ve özgür giyinmek isteyen ruhlara adanmıştır.haber:murat tamay