Rezalet!Kerimcan Durmaz

30.04.2019 - Salı 21:20

Sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kerimcan Durmaz’ın uçağın tuvaletinde cinsel organının fotoğrafını çekerek Instagram hesabından ‘Bakın bana’ cümlesiyle paylaştı. Yaptığı hatayı fark eden Durmaz, fotoğrafı hemen kaldırdı. Kısa sürede yayılan görüntülerden sonra ünlü isimler duyduğu rahatsızlıkları dile getirdi.

 

KERİMCAN DURMAZ ’DAN AÇIKLAMA : 

“Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli gibi bir videoyu avukatıma iletmek istenirken sehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum. Söz konusu video nedeniyle, sosyal medyada ve sair medya organlarınca yapılan kişilik haklarıma aykırı açıklamalar ve videonun yeniden paylaşımı ile şahsımın hedef gösterilmesi nedeniyle daha da mağdur edilmekteyim.”

‘O videodaki ben değilim’ 

Videoya gelen tepkiler üzerine saniyeler içerisinde videoyu sosyal medya sayfasından silen Kerimcan Durmaz’a takipçileri büyük tepki gösterdi. Gelen tepkiler üzerine Durmaz, videonun kendisine ait olmadığını söylese de Durmaz’ı giydiği kıyafet ve aksesuarları ele verdi. Uçağa binmeden önce havaalanından bir fotoğrafını paylaşan Durmaz’ın skandal videoda görünen kıyafet ve aksesuarlarının aynı olması Kerimcan Durmaz’ın “O videodaki ben değilim” iddialarını adeta yalanlayacak cinsten.

ÜNLÜLERDEN TEPKİLER

Ebru Şancı  “Ah laksızlık. Bana göre çocuk tecavüzcüsüyle bu aynı, eşdeğer. Sapık sapıktır kardeşim. Bana göre tecavüzcü ile bu ahlaksız eşdeğerdir. Özrü kabahatinden büyük. Türk halkını salak yerine koyuyor. Ya sessiz kal ya da ‘Ben eşeklik ettim’ de. Kerimcan’ı evine alanlar düşünsün benim alnım ak. Hiçbir samimiyetim yok zaten. Ben bununla kız evladımı aynı evde bırakmam evime de almam.”

Hilal Cebeci “İsimlerini bile sayfamda geçirmek istemediğim internet fenomeni adı altında ne iş yaptıkları belli olmayan, akli dengeleri bozuk sapkın insanların otobüste kadını taciz edenden, köpeğe tecavüz edenden hiçbir farkı yoktur. Kimsenin eşcinsel olması kimseyi ilgilendirmez. Ama sapkın ve sapık olması ilgilendirir. Bunlar kim bilir kaç tane masum genci para karşılığında iğrençliklere alet ediyorlardır haberiniz var mı?”

Bülent Ersoy “Ahlak ve edep benim için her şeyden önce gelir. Çok da bu konuda bilirkişi gibi kendimi tutmama da gerek yok ama hiç sevmem belden aşağı basitlikleri. Ama normal bir insan bunu yapabilir mi? Kendisi değilim yapmadım diyorsa biz ona inanmakla mükellefiz. Çok büyük bir hata bu ama utanıyorsa ben değilim diyorsa üstünde durmamak lazım bazı şeylerin.”

Şarkıcı Arto  “Sen bu ülkeye gelmiş en rezil sözüm ona fenomensin. Seni takip edenlerde sana ünlü olma payesini verenlerde en az senin kadar rezil.”

Yeşim Salkım “Bu tipleri evine sokanlar resim çektirenler, bu hiç bir vasfı olmayan insanları başımıza tepemize çıkaranlar düşünsün, çünkü su testisi su yolunda kırılır der eskiler, olay budur destekleyenler düşünsün. Ülkenin çöküşü işte böyle başladı. İnsanın bir mesleği bir yeteneği olur dedim diye beni taşlayanlar düşünsün şimdi. Şarkıcı olmayana şarkıcı, oyuncu olmayana oyuncu cahil cühela herkese fenomen derseniz bunu da kabul eder oturursunuz. Aynı masaya çoluk çocuk oturanlar düşünsün. Kısaca bunların hepsi kralın soytarısıdır...”