Göktürk Dergisi Göktürk Kemerburgaz İş İnsanları Derneği iş birliğiyle düzenlenen ‘‘4. Yılın En’leri Ödül Töreni’’ önceki gece Kemerburgaz Okyanus Koleji salonunda yapıldı. Oldukça renkli geçen geceye katılan ünlü isimler kıyafetleri, şarkıları ve ödülleri ile dikkat çektiler. 61 yaşındaki ünlü sanatçı Hakan Peker “Hiç yaşlanmıyorsun” sözlerine karşılık olarak “Tamam o zaman, 2040 yılında burada aynen bu şekilde buluşmak üzere” diyerek on sekiz yıl sonrası için randevu verdi. Hakan Peker törene sevgili Bahar Erensayın ile el ele tutuşarak geldi.

Renkli gece Göktürk ödülleri!

Göktürk Dergisi’nin yönetim kurulu başkanı Ümit Öner’in ev sahipliğinde Göktürk Kemerburgaz İş İnsanları Derneği iş birliği ile Kemerburgaz Okyanus Koleji, Moi Flowers ve Yemek Market sponsorluğunda gerçekleşen ‘‘4. Yılın En’leri Ödül Töreni’’ önceki gece yapıldı.

 

   

Kemerburgaz Okyanus Koleji konferans salonunda gerçekleşen törene iş, sanat, spor ve medya çevrelerinden birçok isim katıldı. Hakan Peker, Hilal Özdemir, Aslı Hünel, tescilli güzel Dilara Kırmıt, dizi oyuncusu Birhan Tut, Hande Ertekin, Pınar Soykan, Gökhan Kunt ve “Seni Gidi Beni Tiyatro” adlı oyunun oyuncu kadrosunun da katıldığı geceyi Tayyar Işıksaçan ve Bahar Erensayın birlikte sundular.

Uzun yıllardır yayın hayatında olan ve Türkiye’nin her yerinde satılan derginin okurları arasında düzenlenen anket ile belirlenen ödüller sahiplerini buldu. Gecede Hakan Peker “Her Döneme Damga Vuran Pop Sanatçısı” ödülü alırken, sevgilisi yazar ve televizyoncu Hande Ertekin “En İyi Yazar”, Hilal Özdemir “En İyi Türk Halk Müziği Sanatçısı” ödülü, Aslı Hünel “En İyi Gündüz Kuşağı Programı” ödülü, Ukraynalı güzel Oksana Kuznetsova’da Türkiye’de yayınlanan moda dergisi ile “En İyi Moda Dergisi” ödülünü aldı. Tescilli Güzellerden Dilara Kırmıt ise “Moda İkonu” seçildi. Engelsiz Yaşam Vakfı’da gecede “En İyi Sivil Toplum Kuruluşu” seçildi.