“Pozitif Futbol” CINE5 TV ekranlarında başlıyor !

05.02.2021 - Cuma 20:51

Sporda dünyasında yeni jenerasyonun dikkat çeken isimlerinden Ali Büyükasar; yeni bir projeyle ekranlara “merhaba” dedi.  Daha önceki dönemlerde Bein-Sports, Medya 24 TV, TGRT Haber, A Spor, Bengütürk Tv, Lig Radyo gibi bir çok kanala konuk olarak katılan Büyükasar; yeni projesine CINE5 TV ekranlarında başlayacak. Moda ve sanat dünyasının yakından tanıdığı, CINE5 TV kanalının sahibi, medya sektörünün duayen ismi Fethi Demirkol’un yakından ilgilendiği projenin büyük ses getirmesi bekleniyor.

Spor yöneticisi Ali Büyükasar süreçle ilgili heyecanlı olduğunu söyleyerek; yapacakları programın Türk sporuna hayırlı olması temennisinde bulundu. Ali Büyükasar sosyal medya hesabından yaptığı kısa açıklamada: “Değerli moderatör Alper Kınar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Pozitif Futbol’ programının; tecrübeli teknik adam Metin Uzun Hocam ile birlikte daimi konuğu olacağım. Her hafta süpriz bir konuğunda yer alacağı programımızda futbol medyasına yeni bir heyecan getireceğiz. Her caimaya eşit mesafede, objektif ve seviyeli bir biçimde sadece ‘futbol’un konuşulacağı bu programa tüm dostları bekleriz.” diye konuştu.

POZİTİF FUTBOL İLK BÖLÜMÜYLE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA CINE5 TV EKRANLARINDA OLACAK ! 

‘POZİTİF FUTBOL’ EKİBİNDE KİMLER VAR ? 

ALİ BÜYÜKASAR 

İş insanı ve Spor Yöneticisi 

Yüksek lisans mezunudur. 14 senedir Beşiktaş Genel Kurul Üyesidir. Genç Beşiktaşlılar eski başkanıdır. Sarıyer Spor Kulübünde 4 dönem yöneticilik yapmıştır. Futbol Şube Sorumlusu, Basın Sözcüsü, Federasyon Temsilcisi görevlerinde bulundu.

Son yıllarda “Futbolun Tarihsel Gelişimi, Amatör Liglerin Sorunları, Türkiye Liglerinde Gelir Adaletsizliği, Türk Futbolunda Yabancı Kuralının Esasları ve Futbol Ekonomisi” gibi konularda araştırmalar yaparak makaleler yazan Ali Büyükasar; çok sayıda gazete ve internet sitesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

METİN UZUN

Beşiktaşlı Eski Milli Futbolcu- Teknik Direktör 

Beşiktaş’ın efsane kadrosunda forma giymiş ve Küçük Metin lakabıyla tanınmış Türk eski futbolcu ve antrenördür.

Beşiktaş kariyeri sonrasında Sakaryaspor, Göztepe, Yimpaş Yozgatspor, Zonguldakspor, Boluspor, Kardemir Karabükspor gibi birinci lig takımlarının kadrolarında yer aldı. Ortaköyspor, Feriköyspor, Yeniköyspor, Leventspor takımlarında teknik direktörlük görevlerinde bulundu ve şampiyonluklar yaşadı.

Birçok üniversite takımıyla yerelde ve ulusalda antrenör olarak şampiyonluk yaşamıştır. Üniversitelerde spor hocalığı yapmaktadır.

ALPER KINAR

Spor yönetim bölümü ve sağlık meslek yüksek okulu mezunudur. Futbol yazıları ve birçok ünlü isim ve futbolcu ve sanatçılar ile röportajları vardır. Kurtlar vadisi pusu dizisinin birçok bölümünde rol aldı. Çeşitli reklam filmi serilerinde rol aldı.

havadisbeşiktas. web sitesinde imtiyaz sahibi, Çeşitli Spor haber sitelerinde spor yazarlığı yapmaktadır. Youtube kanalı vardır. Instagram yayınları ile sosyal medyada geniş bir hayran kitlesi tarafından takip edilmektedir.

İLK HAFTANIN SÜRPRİZ KONUĞU YAKINDA AÇIKLANACAK...