Pınar Kerimoğlu ÜNLÜ MODACI AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ:

06.06.2022 - Pazartesi 06:16

Ekotürk TV’de, her hafta gündem yaratan konu ve konuklarıyla Pembe Masa programında izleyenleriyle buluşan Özlem Adakul’un bu haftaki konuğu, ünlü isimlerin modacısı Pınar Kerimoğlu oldu. Programda Özlem Adakul’a içini döken Kerimoğlu samimi açıklamalarda bulundu. Evlilik hayatından kariyerine, dostluklarından, uğradığı ihanetlere kadar çarpıcı açıklamalarda bulunan Kerimoğlu, Demet Akalın ile küslüğü hakkında konuştu. “Demet Akalın doğum günümde bana olmayacak şeyler yaptı” diyen Kerimoğlu, “Kendisinin artık kıyafetlerini de tasarlamıyorum. Benim için dostluk arkadan konuşup yüzüne gülmek değildir. Bazı şeyler affedilmez” dedi.

DOSTLUKLAR TİCARETE DÖKÜLDÜĞÜNDE BİTİYOR”

Kendi tasarımlarımın modelliği yaptığını söyleyen ve “Başkalarının aksine para kaygısıyla tasarlamıyorum çünkü ticaret dostlukları da bitiriyor” diyen Kerimoğlu, “Kendi giymeyeceğim ürünü asla sunmam kendi tasarımlarımın modelliğini yapıyorum. Önce ben giyiyorum ve beğenmediğimi de asla paylaşmıyorum. Kendi tasarımlarımın vitriniyim. Kıyafetimi taşıyamayan biri giydiğinde de vicdan azabı çekiyorum. Bülent Ersoy’a kendime yaptığım kısa ceketin uzun versiyonunu yaptım çok beğendi doğum günü davetime gelirken giydi. Taşıyabilenlerin kıyafetlerimi giymesini istiyorum” diye konuştu.

Dünyaca ünlü starlar Jennifer Lopez, Beyonce ve laLady Gaga’nın Art Design sorumlularının elbiselerini beğenip kendisiyle çalışmak istediklerini söyleyen Kerimoğlu, “Ben kalıpların dışına çıkabiliyorum, bu işin okulunu okuyanlar kalıplar içinde kalıyor. Modacılar arasında da haliyle bir savaş oluşuyor. Ben terzi değil tasarımcıyım. Kopyalamıyorum ama beni kopyalıyorlar” dedi.