Antalya'da, bu yıl 5.cisi gerçekleştirilen Antalya Fashion Week 2022 muhteşem bir organizasyon ve davet ile yapıldı. 7 modacının katıldığı Fashion Week’te en çok beğeniyi İstanbul’dan katılan ünlü modacı Pınar Kerimoğlu topladı.

PINAR KERİMOĞLU RÜZGARI ANTALYA FASHİON WEEK’TE

Modacı Pınar Kerimoğlu ilk defilesi ve ilk Fashion Week organizasyonu için 2 ay boyunca tüm enerji ve birikimini çok özel tasarladığı 19 model ile19 manken tarafından podyumda sergiledi. Defileye katılan konuklar tarafından büyük alkış toplayan Pınar Kerimoğlu’na finalde eşi Yücel Kerimoğlu podyuma çıkarak gül demeti verdi.

Modacı’nın en çok ilgi çeken modellerinden “Rose Girl” adını verdiği 9 bin adet kırmızı gülden hazırlanan gelinlik defilelerde en çok beğeni ve alkış toplayan modeli oldu.

Yine çok özel bir tasarım olan “İskambilden Gelinlik” ismini verdiği model içinde çok özel bir çalışma yapan modacı bu tasarım için İstanbul’da semt semt kıraathanelerini dolaşarak 500 deste iskambil kağıtı toplamış. Her gittiği kıraathanede eski iskambil kağıtlarını alıp yenisi vermiş.

Bir başka özel tasarımı olan “Pipetli Kostüm” adını verdiği tasarım içinde 1750 adet pipet kullanılmış.