Pınar Deniz'in Ödül Konuşması Olay Yarattı!

06.12.2022 - Salı 12:24

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde yaptığı konuşmadan dolayı sosyal medyada gündem olan Pınar Deniz'e bir tepki de meslektaşlarından geldi. Burcu Özberk ve Farah Zeynep Abdullah, Twitter'dan Deniz'i eleştiren paylaşımları beğendi.

Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz, önceki akşam düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görüldü. Deniz'in sosyal medyada gündem olan ödül konuşmasına ünlü isimler de sessiz kalamadı.

 

Gecede ödül alan Deniz, konuşmasında "Çocuk Pınar'ın hayalini gerçekleştirdiniz herkese teşekkür ederim. Bu aralar karmaşık bir ruh haline sahibim. Halbuki çocukken duygulardan çok korkardım. Çünkü yansıtabildiğim tek duygu öfkeydi. Herhalde başka bir duygu ile tanışmadığımdan olabilir. Sonra bir film izledim. İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ben bundan çok etkilendim ve sabahlara kadar ağladım. Hızımı alamayıp metroda ağlayarak arkadaşıma şunları söyledim; "Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım" dedim ve tam bu duygu beni şu an oyuncu yaptı" dedi.

Pınar Deniz'in sözleri kısa süre içinde sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Gelen tepkilere herhangi bir cevap vermeyen oyuncuya Burcu Özberk ve Farah Zeynep Abdullah'tan da tepki gecikmedi. Konuyla ilgili herhangi bir yorum yapmayan ikili, Twitter'da Deniz'i eleştiren yorumları beğendi.

Pınar Deniz'in ödül konuşmasına Burcu Özberk ve Farah Zeynep Abdullah'tan tepki