Mercedes otomobillerin ilk talihlisi önceki gün yapılan çekilişle belirlendi. Banu Noyan organizasyonuyla yapılan çekilişte Mercedes A 180 talihlisini ünlü manken Özge Ulusoy belirledi. Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve Metrocity AVM Müdürü Enver Şavkay'ın da katıldığı çekilişte, bir kişi Mercedes A 180 otomobil kazandı.

ÖZGE ULUSOY MERCEDES KAZANDIRDI

Özge Ulusoy, “Bugüne kadar bu tür çekilişlere hiç inanmazdım. Ancak burada bu işin ne kadar ciddi bir şekilde yapıldığını gördüm. Her şey şeffaf ve Milli Piyango İdaresi’nin denetiminde. Kampanya 30 Eylül’e kadar devam ediyor. Diğer iki otomobili kazanmak için ben de çekilişe katılacağım. Belki ben de bir otomobil kazanırım. Artık hiçbir çekilişi kaçırmam” dedi.
Çekilişi izlemeye gelenler, Özge Ulusoy’a büyük ilgi gösterdi. Herkesle tek tek selfi çeken Özge Ulusoy, soruları da yanıtladı.
Özellikle hanımlar Özge Ulusoy’a nasıl bu kadar formda kalabildiğini sordu. Güzel manken, “Çok yiyorum ama çok da spor yapıyorum. Bu yüzden yazdan korkum yok. Yaza hazırım” diyerek iddiasını ortaya koydu.