“Özel Bir Parti”

Maison Valentino ve Beymen, Valentino Escape 2023 Koleksiyonu’nu Villa Maçakızı Bodrum’da   düzenlenen özel bir parti ile kutladı…   

NUR BİLEN YAVUZER

Valentino Escape 2023 Kapsül Koleksiyonu’ndan ilhamla, Maison’un arşiv motifleri ve  özgün kimliğiyle dekore edilen atmosferde düzenlenen parti, Bodrum’un eşsiz deniz manzarası ve ünlü İtalyan şef Carlo Bernardini tarafından hazırlanan özel menü ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

BERRAK TÜZÜNATAÇ

Cemal Can Seven, Cemre Ebüzziya, Berrak Tüzünataç, Buse Terim, Rachel Araz, Dila Tarkan ve Sibil Çetinkaya’nın kapsül koleksiyondan özel look’lar ile katıldığı geceye aralarında Banu Çarmıklı, Esra Oflaz, Işıl Reçber, Fulya Nayman,

BUSE TERİM

Funda Filibeli, Mine Kalpakçıoğlu, Beste Yurttaş, Emir Bahadır, Nur Bilen Yavuzer, Özlem Avcıoğlu, Altın Mirmir, Ayşe Ege, Selma Türkeş, Şebnem Dinçgör, Yelda Tiftik, Zeynep Demirel, Aynur Özderici ve Gizem Sabancı’nın da yer aldığı çok sayıda davetli  katıldı.

CEMRE EBÜZZİYA

Parti, dünyaca ünlü The Mercer, Sunset Beach ve The Standard Otel’in müzik direktörlüğünü yapmış ve moda dünyasında Valentino dahil bir çok etkinlikte Dj olarak performans sergileyen Arman Naféei’nin müzikleriyle geç saatlere kadar devam etti.

DİLA TARKAN

BEYMEN VE MAISON VALENTINO’DAN ÖZEL PARTİ: 

RACHEL ARAZ

VALENTINO ESCAPE 2023 BODRUM’DA

SİBEL ÇETİNKAYA

Maison Valentino bu sezon, temel parçalardan oluşan Valentino Escape 2023 Koleksiyonu için üç ikonik deseni yeniden yorumlayarak geçmişle bugünü birbirine bağlıyor.

BANU ÇARMIKLI

Arşivlerde dolaşmaya ve günümüze uyarlanmış ikonik parçalarla tanışmaya davet eden koleksiyondaki  her kombin sınırsız keşif sunuyor.

ZEYNEP DEMİREL

Hafif kaftanlar, nefes alabilen mini elbiseler ve plaj kıyafetlerinin üzerindeki Valentino Animalier, Loop ve Panter desenleri, tatil kombinlerini hatırlanmaya değer deneyimlere dönüştürüyor.

YELDA – DEFNE TİFTİK

Geçmişle bugünü buluşturan göz alıcı bir seçki sunan koleksiyonda Valentino Garavani imzalı aksesuarlar da yer alıyor.

ŞEBNEM DİNÇGÖR

Valentino Escape 2023 Kapsül KoleksiyonuValentino Yalıkavak Marina’nın da aralarında bulunduğu dünya çapındaki seçkin butiklerde, Beymen’lerde, Valentino.com ve Beymen.com adreslerinde satışa sunuluyor.

ÖZLEM AVCIOĞLU

MİNE KALPAKLIOĞLU

IŞIL REÇBER

FUNDA FİLİBELİ

ELİF İNCİ ARAS

ELİF GÖKTAŞ

ELİF ÇAPÇI

ALTIN MİMİR

AYNUR ÖZDERİCİ – GİZEM SABANCI