Başarılı oyuncu Nihan Tarhan, 2 senedir birlikte olduğu müzisyen sevgilisi Ali Rıza Şahenk ile Bodrum’da dünyaevine girdi. Çiftin nikah şahitliğini Aynur Aşık ve Gürhan Berkel yaptı.

OYUNCU NİHAN TARHAN VE ALİ RIZA ŞAHENK EVLENDİ

Aile ve dostlar arasında gerçekleştirilen düğün törenine, kısa bir süre önce evlenen Can Bonomo ve Öykü Karayel’in yanı sıra Bay J olarak bilinen Jerfi Benveniste, Ege, Bengi İdil Uras, İdil Sivritepe, Sibel Tomaç ve menajer Tümay Özokur da katıldı.

????????????????????????????????????

Törenin en şaşırtıcı anı ise, düğün pastası yerine büyük bir midye dolma tepsisinin sahneye gelmesiyle yaşandı. Davetlilere sürpriz hazırlayan mutlu çiftin birbirlerine midye dolma yedirdikleri keyifli anlar da görülmeye değerdi.

Müziğin ve dansın hiç azalmadığı geceden renkli kareleri davetliler sosyal medya hesaplarında paylaştı. Nihan Tarhan’ın Ali Rıza Şahenk’e sürpriz yaparak daha önce stüdyoda söylediği Beyonce’nin Crazy In Love şarkısı da çiftin ilk dans şarkısı oldu. Nihan Tarhan’ın Ali isimli daha önce Nilüfer’in seslendirdiği şarkıyı söylemesi de duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. Gecede Can Bonomo, Bay J ve Nihan Tarhan’ın abisi Korhan Tarhan’ın ilerleyen saatlerde sahneye çıkarak söylediği şarkılar konuklara eğlenceli anlar yaşattı.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un, çökertme ve zeytin dalı dansı da davetlilerden oldukça beğeni topladı.

Nihan Tarhan ve Ali Rıza Şahenk’in yoğun iş takvimi sebebiyle ilerleyen bir tarihte balayı için Afrika’da Safari turuna çıkacağı ya da Meksika’ya gideceği öğrenildi.