OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN TEMSİLCİLERİ ÖDÜL TÖRENİNDE BULUŞTU

Otomobil Oscarı” ödül töreni İstanbul Park’ta düzenlendi.

Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından bu yıl 7’ncisi organize edilen ve tüm aşamalarında büyük heyecan yaşanan “Türkiye’de Yılın Otomobili” yarışmasının finalinin düzenlediği gecede otomotiv sektörünün temsilcileri İstanbul Park’ta buluştu. Hyundai Tucson’un birinci olarak seçildiği Türkiye’de Yılın Otomobili 2022 Yarışması’nın ödül töreninde bir araya gelen sektör temsilcileri, yılın otomobili sonuçları açıklanıncaya kadar büyük heyecan yaşadı.

Sunuculuğunu Dilay Korkmaz’ın yaptığı final gecesine aralarında ODD Başkanı Ali Haydar Bozkurt, Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, Mercedes-Benz Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan, Borusan Otomotiv CEO’su Hakan Tiftik, Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin, Honda Türkiye Başkanı Satoru Yamada’nın da bulunduğu otomotiv sektörünün birçok yöneticisi katıldı. haber: murat tamay

 

“Türkiye’de Yılın Otomobili 2022” Bridgestone,  Intercity, Shell, Bosch, ALJ Finans ve TÜVTÜRK sponsorluğunda gerçekleştirildi.