Ortak koleksiyon

23.03.2023 - Perşembe 09:55

Tommy Hilfiger ve Shawn Mendes Londra’da düzenlenen bir etkinlikte İlkbahar 2023 Spring 2023 Tommy x Shawn Classics Reborn ortak koleksiyonunu tanıttı

Jourdan Dunn

Etkinliğe Pamela Anderson, Jourdan Dunn, Lucien Laviscount, Georgia May Jagger ve Alexa Chung gibi ünlüler katıldı.

Alexa Chung

Etkinlikte tanıtılan koleksiyon zamansız klasiklerin kodlarını tekrar tanımlıyor ve sürdürülebilirliğe odaklanılarak tasarlanan prep ikonlarına yeni bir hayat veriyor..

Georgia May Jagger

Koleksiyon 15 Mart’tan itibaren tommy.com’da ve dünya çapında seçili mağazalarda satışa sunuldu. 

Tommy Hilfiger tarafından yapılan bir açıklamayla Tommy Hilfiger ve GRAMMY® adayı, çok sayıda platin albüm sahibi şarkıcı ve besteci Shawn Mendes’in Londra’da düzenlenen bir etkinlikte İlkbahar 2023 Tommy X Shawn Classics Reborn Koleksiyonu’nu tanıttığı duyuruldu.

20 Mart’ta Camden’deki üyelere özel House of KOKO kulübünde gerçekleşen ve iki ünlü kreatif ismi bir araya getiren akşam yemeğine Shawn’ın arkadaşları ve aile üyeleriyle birlikte çok sayıda tanınmış davetli katıldı.

Aoki Lee Simmons

Tommy Hilfiger ve Shawn Mendes’in ortak koleksiyonu sunduğu akşam yemeği Londra’nın ikonik müzik mekanı KOKO bünyesindeki üyelere özel The House of KOKO Kulübü’nde basın mensupları ve VIP konuklar dahil 80 davetliyle gerçekleşti.

Konuklar arasında Pamela Anderson ve Jourdan Dunn’ın yanı sıra her ikisi de Tommy x Shawn Classics Reborn kampanyasında rol alan Shawn’ın kız kardeşi Aaliyah ile yakın arkadaşı ve söz yazarı Jon Vinyl, ayrıca prep ikonlarına gelecek nesil yeni bir hayat veren Classics Reborn İlkbahar 23 Kampanyası’nın yıldızları Georgia May Jagger ve Aoki Lee Simmons gibi isimler yer aldı.