Sosyal medya paylaşımları ile çok konuşulan Instagram’da genç sosyal medya fenomeni Okan Şahin son zamanlarda en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Takipçileri Okan Şahin’i merak ediyor.

Okan Şahin İnstagram’da genç sosyal medya fenomeni

Okan Şahin Kimdir Ne İşle Uğraşıyor Kendi Firması Olan Şahin Yat Kiralama İşiyle Uğraşan Genç Fenomen Okan Şahin Spor Olarak Fitnes Ve Taekwondo İle İlgileniyor.

Okan Şahin 28 Temmuz 1999’da İstanbul’lda dünya gelmiştir. Aslen Yozgatlıdır Üniversite 2. sınıf öğrencisi Olan Aynı zamanda sosyal medyada Sevilen Sayılan takipçi kitlesine sahip Olan Okan Şahin Üsküdar Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde öğrenimini sürdürmektedir Okan Şahin İstanbul Ataşehir’de ikamet Etmektedir Genç fenomen Okan Şahin
21 yaşında olan vermiş olduğu bir röportajda ‘’Ben Ben sosyal medyada tanıdığınız gibi bir insanım. yaşadığım hayatı sosyal medyada göz önünde bulunduruyorum ve çoğu takipçim yaşadığım hayata çok özeniyor ama ben de onlar gibi standart bir hayat yaşıyorum. Herkesin standartları tabii farklı oluyor.” diyerek belirtmiştir.
Okan Şahin Bir Başka Röportaj’da İse
“Ben çok iyi yaşıyorum bunu da paylaşmayı seviyorum”
yapmış olduğu lüks paylaşımlar ve Instagram’dan paylaşmış olduğu
Okan Şahin anlık, güncel, eğlence, sanat ve gece hayatı ile ilgili yaşamış olduğu tüm ihtişamı gözler önüne sermiştir.