Ünlü programcı Okan Bayülgen isim vermeden şarkıcı Demet Akalın’a gönderme yaptı!

Okan Bayülgen, Demet’i kızdıracak!

Okan Bayülgen’in ‘Nokta’ adlı programına Emre Altuğ konuk oldu. İkili müzik piyasası ve şarkılarla ilgili sohbet ederken Okan Bayülgen çarpıcı şeyler söyledi.

Bayülgen; “2000’lerden sonra bir kadın sanatçıların atarlı şarkılarına inşaat şirketlerinin sponsor olduğunu düşünüyorum. Aldım mı atarım, hemen aldatırım gider başkasıyla yatarım sen de öyle kalırsın sakın bana yanlış yapma. Bu çok aşağılayıcı bir şey, bir kadına güç olarak sadece cinselliğini bir başkasıyla ilişki kurarak öbürüne intikam falan filan. Bu artık öküzlüğün dik alası ama bunu her kadın seviyor, çünkü her kadın eğitimli eğitimsiz, kendisine adamın parmağında oynatacak bir güç yüklenmesi bir kadına neşelenmek için lazım olabilir ama neticede bu akım aşağılayıcı bir akımdır. Bütün bu atarlı şarkılar. İsim vermek istemiyorum. Bu korkunç bir dünya ve hiçbir şey üretilmemiş” diyerek Emre Altuğ’a bu konudaki fikrini anlattı.

Demet ne diyecek ?

Okan Bayülgen’in bu açıklamasıyla atarlı giderli şarkıların kraliçesi olarak adlandırılan Demet Akalın’a gönderme yaptığı söylendi. Demet Akalın “Bittim Gözün Aydın”, “Afedersin”, “Gölge”, “Sepet” gibi atarlı şarkılarıyla müzik piyasasına damga vurmuştu… Bakalım şarkıcı, Bayülgen’in bu tespitine ne cevap verecek.