ÖDÜLLÜ SOSYAL FARKINDALIK PROJESİ 1 PATİ 1 AŞK’ TAN ÇOCUKLARA ÖZEL OYUN “3 PATİŞÖRLER”

27.02.2019 - Çarşamba 09:09

“ 1 Pati 1 Aşk”, Proje Sanat Atölyesi tarafından sosyal farkındalık projesi olarak 2 sene önce; sanatçıları, öğrencileri ve sokak hayvanlarını desteklemek amacıyla kuruldu. Hermes Creative Awards tarafından en iyi kurumsal sosyal sorumluluk projesi seçilen 1 Pati 1 Aşk, “Pati için Sanat” mottosuyla büyümeye devam ediyor.

 

2018 yılında çalışmalarına başlanan “3 Patişörler” çocuk oyunu, Mart ayında seyirciyle buluşuyor. Deneyimli oyuncu kadrosu ile öne çıkacak oyunda, hayvanlarla ilgili yanlış bilinen gerçeklere değiniliyor.

 

Satın alındıktan sonra sokağa terk edilen bir kedi, bir köpek, sokakta yaşamını sürdüren 1 kedi ve iki çocuğun hikayesini anlatan oyunun müziklerini başarılı müzisyen Gürkan Kutal hazırladı.

 

“3 Patişörler” in yazım ve yönetimi Seda Özel’e aitken, karakterleri; Seda Özel, Görkem Aydın, Ece Kazımoğlu, Birhan Tut, Osman Ataseven ve Melisa Erdoğan canlandırıyor. Tiyatroseverler, oyunun sergilenme yer ve tarihlerini 1pati1ask kullanıcı adıyla instagramdan takip edebilecekler. Ayrıca oyun hakkında bilgi almak için www.3patisorler.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz.