NURAY SAYARI'DAN MAGAZİN DÜNYASIYLA İLGİLİ BOMBA AÇIKLAMALAR: GÜLBEN ERGEN EVLENECEK TARKAN'IN OĞLU OLACAK SEREN SERENGİL VE YAŞAR İPEK'İN GELECEĞİ BİR GÖRÜNMÜYOR DOLAR DEĞİL ALTIN ALIN

NURAY SAYARI’DAN ŞOK EDECEK YORUMLAR

İstanbul Anadolu Yakası’nın en yeni alışveriş ve yaşam merkezi Anatolium Marmara AVM, düzenlediği etkinliklerle ünlü isimleri ziyaretçileriyle buluşturuyor.
Anatolium Marmara AVM, önceki gün Türkiye’nin önde gelen astrologlarından Nuray Sayarı’yı ağırladı.
Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte Nuray Sayarı, Anatoluim Marmara AVM ziyaretçilerinin tüm sorularını içtenlikle yanıtladı.
Yoğun bir kalabalığın karşısına çıkan Nuray Sayarı, özellikle hanımlardan büyük ilgi gördü.
Burç yorumlarıyla dikkat çeken ünlü astrolog Nuray Sayarı, katılımcıların magazin ve sanat dünyasının ünlü isimleriyle ilgili soruları da yanıtladı.
İşte Nuray Sayarı’nın magazin ve sanat dünyasıyla ilgili bomba açıklamaları
BEREN SAAT-KENAN DOĞULU
Bir ziyaretçi Sayarı’ya, “Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftine çocuk görünüyor mu” diye sordu. Sayarı, “Dalgalanmalı bir dönemleri var. 2019 Eylül ayına kadar ilişkilerinde bir dağılma olmazsa kesinlikle anne-baba olacaklar” dedi.
TARKAN
Geçtiğimiz ay kızı Liya’yı kucağına alan Megastar Tarkan’ın ikinci kez baba olacağını da söyleyen ünlü astrolog, “Bu kez oğlu olacak” dedi.
SEREN SERENGİL-YAŞAR İPEK
Nuray Sayarı, ünlü çiftlerin ilişkilerini merak eden bir hanımın “Seren Serengil ile Yaşar İpek’in çocuğu olacak mı” sorusuna, “Auralarına baktığımda, geleceklerini bir görmüyorum. En fazla 2 yıl sonra kesin ayrılırlar. Allah korusun bu bir temenni değil, ben astrolog ve yaşam koçu olarak gördüğümü söylüyorum” yanıtını verdi.
GÜLBEN ERGEN
Bomba açıklamalarına devam eden Nuray Sayarı, Gülben Ergen’le ilgili de mutlu bir haber verdi. Ünlü astrolog, “Gülben Ergen başak burcu… Sürpriz bir evlilik yapabilir” dedi.
Son dönemle ülkemizde yaşanan sıkıntılarla ilgili de konuşan Nuray Sayarı, “Önümüzdeki 3 ay boyunca inişler çıkışlar yaşanacak. Ancak aralık ve ocakta çok büyük bir ilerleme olacak. Bu iniş çıkış kimseyi korkutmasın. Yatırımınızı dolara değil altına yapın” diyerek sıkıntılı dönemin yakında sona ereceğini söyledi.
Nuray Sayarı, daha sonra kadınlara dönüp, “Kendinizi önemseyin, kendinize değer verin” diyerek büyük alkış aldı.
3 Ek