Son dönemlerde çıkardığı yeni single parçası ile adından sıkça söz ettiren Nihat Doğan, önceki gün Aqua Florya AVM'de görüntülendi.

NİHAT DOĞAN EVLENMEZSEM ‘ANNEM HAKKINI HELAL ETMEYECEK’  KLİBE 440 BİN LİRA HARCADIM Son dönemlerde çıkardığı yeni single parçası ile adından sıkça söz ettiren Nihat Doğan, önceki gün Aqua Florya AVM‘de görüntülendi.
Meos Restoran‘da akşam yemeği yiyen ünlü şarkıcı, restoran çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Pandemi sürecinde sanatçıların yaşadıkları sıkıntılara değinen ünlü türkücü ”Ben klibimi 60 bin dolara çektim yani yaklaşık 440 bin Türk lirası harcamış oldum. Şuan doların yükselişine bakarsak, dolarda kalsam daha zengindim” diye konuştu.

44 yaşındaki yakışıklı şarkıcıya, kalbiniz de biri varmı? evlenmeyi düşünüyor musunuz? diye sorduğumuzda ise ”Bu aralar aşk arıyorum, kalbimin anahtarını okyanusun en derinliklerine attım, bulup çıkaran kadınla bir an önce evlenmeyi düşünüyorum. Evlilik çağım geldi. Annem de evlenme mi çok istiyor. Ya evlenirsin ya da hakkımı sana helal etmem diyor” diye konuştu.