SON DAKİKA HABERLER

Neslihan Atagül’den yeni oluşum: Kendi temsiliyet ekibini kurdu!

13.05.2024 - Pazartesi 06:02

13 yaşında başladığı oyunculuk mesleğinde başarısını sürdüren Neslihan Atagül, bu kez yenilikçi bir girişimiyle dikkat çekti. Menajerlik sistemiyle çalışmak istemeyen oyuncu kendi kariyerini yönetme vizyonuyla NAD Representation Team adı altında bir temsiliyet ekibi kurdu.

Ekran Resmi 2024 05 12 07.11.21

Şöhreti ülke sınırlarını aşan ünlüler arasında yer alan Neslihan Atagül, 2021 yılında Latin Amerika’nın en çok okunan yayınlarından Hola dergisine kapak olarak uluslararası bir derginin kapağında yer alan ilk Türk aktris unvanını almıştı.

Ekran Resmi 2024 05 12 07.11.30

YEPYENİ BİR GİRİŞİMLE ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

3 yılın ardından, geçen ay dergi bir kez daha ünlü ismi kapağına taşımış, Neslihan Atagül Doğulu, geçen ay gittiği Miami’de Hola için bir çekim gerçekleştirmişti. 13 yaşında başladığı oyunculuk mesleğinde başarısını sürdüren Atagül, bu kez yenilikçi bir girişimiyle dikkat çekti.

Ekran Resmi 2024 05 12 07.11.21

"ÇOK HEYECANLI VE İLHAM DOLUYUM"

Menajerlik sistemiyle çalışmak istemeyen oyuncu kendi kariyerini yönetme vizyonuyla NAD Representation Team adı altında bir temsiliyet ekibi kurdu. Yeni projelerini ve sanat dünyasındaki yenilikçi adımlarını duyurmak için kurulan platformun duyurusunu yapan ünlü isim; “Bir süredir üzerinde çalıştığımız sistemi resmen kurduk! Çok heyecanlı ve ilham doluyum. Karşınızda NAD Representation Team! Yeni projelerimi ve sanat dünyasındaki yenilikçi adımlarımı duyurmak için bir platform olan @nadrepresent kurduğum güçlü ekiple profesyonel kariyer yönetimim heyecanlı bir şekilde devam edecek! Yolumuz açık olsun, ekip!” ifadelerini kullandı.

Ekran Resmi 2024 05 12 07.12.25

OYUNCU YENİLİKLERİ SEVİYOR

Yeniliklerden hoşlanan Neslihan Atagül 2020 yılında da “Hadsiz” isimli online dergiyi sevenleriyle buluşturmuştu.

Instagram sayfası üzerinden yayınlanan dergi için; “Kendi içime, giyindiğim bedene, oturduğum odaya, evime, yaşadığım sokağa, şehre, ülkeye, geldiğim dünyaya sığamadığım, dolup taştığım duygusu epeydir var olan bir haldi. Motivasyon kaynağım sınırları aşma hayalimde saklı!” demişti.

Etiketler