Mybestfriends ‘‘ICONICS’’ KOLEKSİYONU YILBAŞI ALIŞVERİŞ ETKİNLİĞİ RAFFLES HOTEL’DE MODA SEVERLERLE BULUŞTU.

18.12.2018 - Salı 06:42

Gökçe Bahadır ‘‘Bugün burada olmaktan çok mutluyum onların heyecanını yaşıyorum. Mybestfriends benim stilimi yansıtıyor büyük bir keyifle onların kıyafetlerini taşıyorum’’dedi.

Mybestfriends’in kurucu ortakları Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün ‘‘Bu yeni heyecanımızda bizimle beraber olan Gökçe’ye çok teşekkür ediyoruz. Bizi kırmadı Gökçe ve Mybestfriends ona çok yakışıyor çekimlerde çok eğlendik. ’’ dedi

Moda tutkunlarının markası Mybestfriends 2012’den bugüne tüm koleksiyonlarının ikonik tasarımlarını ve 2018-19 Sonbahar-Kış sezon koleksiyonunu Aurascopeproject Zehra Moler organizasyonluğunda Raffles Hotel’de Garanti Bankası American Express’in katkılarıyla gerçekleşen ‘‘ICONICS’’ yılbaşı alışveriş etkinliği stil sahibi kadınlarla buluştu.

Mybestfriends’in kurucu ortakları ve tasarımcıları Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün ‘‘ICONICS’’ koleksiyonuyla, bugüne kadarki tüm tasarımlarının en vazgeçilmezlerini ve yeni sezon olmak üzere toplamda 80 parçalık koleksiyonuyla gün içindeki zamansızlığın sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

Moda tutkunları tarafından çok beğeni gören Mybestfriends 2018-19 Sonbahar-Kış koleksiyonu markanın ilk çıkış noktası olan vurucu renklerin çarpışmasından oluşuyor. Tasarımlar maskülen çizgisi, feminen detayları ve renklerin gücüyle şık kadının içindeki özgüveni dışarı vuruyor. Kadın bu koleksiyonda başroldeki yerini alıyor.

Dünyaca ünlü modacı Karl Lagerfeld’in övgüyle takip ettiği tek Türk blog sayfası olan Moda Tutkusu’nun kurucuları, aynı zamanda Mybestfriends markasının kurucu ortakları ve tasarımcıları, Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün ‘‘Vazgeçilmez tasarımlarımız her kadının gardırobunda olmalı ilkesiyle çıktığımız Mybestfriends ‘‘ICONICS’’ yılbaşı etkinliği ile birçok stil sahibi kadınla buluştuk. Mybestfriends kadını girdiği her ortamda kıyafetiyle dikkat çeken, kadının ön planda olduğu çok renkli zamansız bir uyum stili... Bütün tasarımlarımızı sunduğumuz Mybestfriends ‘‘ICONICS’’ yılbaşı etkinliğinde her kadın gardırobunun kilit parçalarına sahip oldu ’’ dedi.