Arkadaşı Fethi Kamışlı'nın teknesiyle Ege'ye açılan Mustafa Sandal'ın, yakından ilgilendiği sarışın güzelin kim olduğu ortaya çıktı.

Mustafa Sandal’ın yanındaki gizemli sarışınla ilgili şok iddialar!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Mustafa Sandal’la adı aşk dedikodularına karışan ve daha sonra Sandal tarafından asistanı olarak açıklanan Gülşah Esra ile ilgili şaşırtan iddialarda bulundu. Kendi internet sitesinde “Mustafa Sandal asistanı Gülşah Esra’yı tanıyor mu?” başlıklı bir yazı yazan Akay, Gülşah Esra’nın 2017 yılında adı Mehmet Ali Erbil’le aşk dedikodularına karışan konservatuar öğrencisi Esra Erdoğan olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Mustafa Sandal’ın kalabalık bir grupla tatile çıktığı ve o teknede birçok kadının arasında bulunan sarışın bir kadınla yakından ilgilendiği iddia edilmişti. Daha sonra Sandal bir video çekerek, o sarışın bayanın asistanı Gülşah Esra olduğunu duyurmuştu. Ünlü sanatçı Onur Akay ise, Sandal’ın asistanı olarak tanıttığı gizemli sarışın hakkında şok açıklamalar yaptı.

ADINI DEĞİŞTİRMİŞ, EVLENDİRME PROGRAMINA VE SES YARIŞMASINA KATILMIŞ!

İşte Onur Akay’ın o yazısı:

“Benim çok önemli bir kaynaktan aldığım bilgiye göre, asistan olarak tanıtılan Gülşah Esra, Mustafa’nın yeni sevgilisi ve Melis Sütşurup’un ayrılmasına sebep olan bayanlardan sadece birisiymiş.

Peki, teknede asistanına spor yaptıran Mustafa, acaba asistanını yani Gülşah Esra’yı tanıyor mu?

GİZEMLİ ESMER’Dİ ADINI DEĞİŞTİRDİ GİZEMLİ SARIŞIN OLDU!

Aslında Gülşah Esra’yı hiç kimse tanıyamadı. Çünkü Gülşah Esra’nın asıl adı Esra Erdoğan’dır ve 2017 yılında karşımıza bu sefer gizemli bir esmer olarak çıkmış ve adı Mehmet Ali Erbil’le aşk dedikodularına karışmıştı. O dönem İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda okuduğu iddia edilen Esra Erdoğan, “Ben kendi halinde bir öğrenciyim.” demişti.

İşte size kendi halinde bir öğrenci…

Mehmet Ali Erbil’le adı aşk dedikodularına karışmış ve Mali’nin kendisini bir dizide oynatacağı iddia edilmiş ama başarılı olamamış.

Esra’ya yakın bir arkadaşından aldığım bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı ile adı ve soyadı aynı olduğu için, internet aramalarında başarılı olamayacağını anlamış ve ilk önce adını değiştirmiş.

Hemen ardından Ebru Akel’in sunumuyla FOX TV’de yayınlanan Gelinim Sensin’de, evlendirme programında yarışmış ama dikkat çekememiş.

Daha sonra bir ses yarışmasına katılmış yine olmamış.

Mali’den sonra Mustafa Sandal’la adı aşk dedikodularına karışmış ve e en son Mustafa Sandal’ın asistanı olmuş.

Bütün çalışmaları yapacağına Türk musikisine emek verseymiş, bu dikkat çeken güzelliği ile bence asistan değil şarkıcı olurmuş ama bilememiş.”