MUHTEŞEM BİR PARTİ

90’lar 2000’ler Partisi, Ankara Rengarenk Bahçe’de büyük rağbet görürken, partiye katılanlar gönüllerince eğlendiler…

Bağımsız Birleşik Devletler ülkelerinden bayanlar, Women Club Ankara işbirliği ve Mariia Özdemir’in ev sahipliğinde Rengarenk Bahçe Meyhanede muhteşem bir parti düzenlendi. 90’lar 2000’ler isimli parti hanımlar tarafından çok büyük ilgi gördü.

DJ MARİ

DJ Mari’nin kabine geçmesiyle partiye gelen misafirler 90’lar ve 2000’li yıllara kendilerini ışınlanmış gibi hissettiler. DJ Mari’nin müzikleri ile parti fark yaratırken tabii ki, oyunlar ve yarışmalarda o yılların konseptine göre düzenlendi.

OLGA YEMETS – JULİA GURME

Partiye o yılların kıyafetleri ile katılanlar, yine aynı yıllarda popüler olan şarkılar eşliğinde gece boyunca gönüllerince eğlenme fırsatı buldular.

İNDİRA ER

Ankara’da Bağımsız Birleşik Devletler ülkelerinden önemli simalarının da katıldığı parti, gecenin geç saatlerine kadar büyük bir coşku içerisinde devam etti.

ASYA EROL

Women Club Ankara ve Mariia Özdemir’in işbirliği ile düzenlenen Partide unutulmaz şarkılar, hatıralar ve özel şovlarla 90’lı 2000’li yılların esintisi yaşandı. Kapıda misafirlerini karşılayan Olga Yemets ve Julia Gurme gelen misafirlere girişte o yılların eğlencelik aperatifleri olan ay çekirdeği ve sakız ikram ettiler.

NATALY  POGORELOVA 

Ayrıca o yıllara ait kasetçalar, dergiler, içecekler. DVD’lerin bulunduğu stantta, kadınlar fotoğraf ve video çekmek için adeta birbirleri ile yarıştılar.

YULİYA SANKO ŞAHİNER

ALLA ZEZEKALO

ANNA KESER

KATERYNA DEBELİAK

MONTREZOR TATİANA

VASİLİNA ALTUN

YAROSLAVA TKACHENKO

YULİYA KAVUŞMUŞ

Irina Shishigina & Cem Taşdeler