Dünya’nın ilk kadın temalı AVM’si Zeruj Port, 1.yaş kutlamalarına hız kesmeden devam ediyor. Etkinliklerin ikinci gününde gerçekleştirilen AVM’de yer alan muhafazakar moda dünyasının önde gelen markalarının defilesi modaseverler tarafından büyük beğeni topladı. Stylingini Zeruj Port AVM Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Özkaymaz’ın yaptığı defilede günlük giyimden tatil kıyafetlerine kadar birçok kombin ile muhafazakar modanın kalbi bir kez daha Zeruj Port’ta attı.

Muhafazakâr Modanın Kalbi Fenomen AVM’de Attı

Türkiye’nin fenomen AVM’si 1. yaşını dev bir festival ile kutlamayı sürdürüyor. Cem belevi konseri ile başlayan festival, 15 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilen AVM’de yer alan markaların yeni koleksiyonlarının tanıtıldığı defile ile devam etti.  Ayrıca defileden sonra bütün ziyaretçilere markalardan sürpriz hediyeler de takdim edildi.

 

İdo Tatlıses Eğlenceye Doyuracak

 

3 gün boyunca alışverişi ve eğlenceyi bir arada sunan Zeruj Port AVM, açılış etkinlikleri kapsamında 16 Haziran saat 15.00’da İdo Tatlıses’i ağırlayacak. En sevilen şarkılarını sevenleri için söyleyecek İdo konseri ile ziyaretçiler doyasıya eğlenecek.