26 – 27 -28 Nisan 2018 tarihinde Türkiye'nin önde gelen moda tasarımcıları ve ünlü markalarının defilelerini gerçekleştireceği uluslararası moda haftası İPEKYOLU FASHION WEEK, Bursa İnegöl'de moda severleri bir araya gelecek.

MODANIN KALBİ İNEGÖL’DE ATACAK

Türk ve dünyaca ünlü mankenlerin podyuma çıkacağı moda haftası, uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir görsel şov sunacak.

İpekyolu Fashion Week kurucusu ve mimarı KAYİHAN GROUP KURUCU BAŞKANI VE CEO’su Emrah Kayihan organizasyonla ilgili “Mobiliyum Mobilya AVM’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek organizasyonumuzda , birçok ünlü tasarımcı ve marka yer alacak. Lansmanımız mart ayında İstanbul’da gerçekleşecek. Dünya çapında bir top model de defilelerde yer alacak. Toplam 90 yerli yabancı ünlü manken podyuma çıkacak. Ünlü tasarımcılar Mobilya firmalarının ürünlerine de yeniden yorumlayacak. Defile haftasının son gününde ise söyleşi ve paneller düzenlenecek. Ülkemiz tanıtımı için önemli bir organizasyon. Aynı dönemde Katar, Çin, Dubai, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Sırbistan, Bulgaristan, KKTC gibi 26 ülkede de moda haftaları gerçekleşecek” dedi.