2014 Miss Turkey güzeli Gizem Koçak, 1.5 yaşındaki kızıyla gittiği arkadaşının evinde hakarete, tehditlere ve şiddete maruz kaldığı iddiasıyla karakola sığındı. Savcılık, "Kızım da yumruk yedi" diyen Koçak'ın şikayeti üzerine soruşturma başlattı. Arkadaşı ise “Erkek arkadaşım geldiğinde kurtulabildim. Asıl darp edilen benim” açıklamasını yaparak suçlamaları reddetti.

Miss Turkey güzeli Gizem Koçak ve kızına misafirlikte dayak

Sabah’ın haberine göre, 2014 Miss Turkey güzeli Gizem Koçak geçtiğimiz yıl 18 Mayıs günü arkadaşı A.K.’nin Maslak’taki evine gitti. 1.5 yaşındaki kızını da yanına alan ünlü model, gecenin ilerleyen saatlerinde arkadaşıyla birlikte alkol almaya başladı.

Bir süre sonra alkolün etkisiyle tartışmaya başlayan ikili, iddiaya göre birbirlerine tehdit ve hakaret içerikle sözler sarf etti.

Kısa süre sonra arbedeye dönen tartışmada, yine iddiaya göre arkadaşı tarafından yumruklarla darp edilen ünlü model bir de arkadaşı tarafından eve hapsedildi.

Kapıyı kilitleyerek Gizem’in evden çıkmasına engel olan A.K.’nin yumruklarının Gizem’in küçük kızına da isabet ettiği iddia edildi.

A.K.’nin bir arkadaşının eve gelmesiyle daireden ayrılan ünlü model karakola giderek şikayetçi oldu. Arkadaşıyla yaşadığı olaylı gecede darp edilerek hürriyetinin kısıtlandığını belirten Koçak’ın ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İfadesi alınan olayların odağındaki arkadaş, Gizem’le tartıştıklarını kabul ederek “Alkol alıyorduk, bir süre sonra aramızda tartışma çıktı, evi dağıtıp eşyalarımı kırmaya başladı, çok sinirliydi, beni dövmeye çalıştı, erkek arkadaşım geldiğinde kurtulabildim. Asıl darp edilen benim” diyerek suçlamaları reddetti.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.