Metropol İstanbul, Hey! Summer Fest Temmuz programı ile şehrin ritmini yükseltmeye devam ediyor. Fuat Güner’in konuğu ünlü sanatçı Işın Karaca oldu.

METROPOL İSTANBUL DA IŞIN KARACA VE FUAT GÜNER RÜZGARI

Dinlemeye gelenlere unutulmayacak müzik ziyafeti yaşatan  ünlü sanatçılar enerjileri ile de büyük beğeni topladılar.
Hem sohbetin hem de şarkılarla kendini dinlemeye gelen müzikseverlere adeta ziyafet yaşatan Fuat Güner ve Işın Karaca, sevenlerine müjdeli bir haber verdi. Yakın arkadaşı Özkan Uğur’un iyileştiğinin ve  Ağustos’ta tekrar sahnelere döneceğinin müjdesini veren Fuat Güner, ”Özkan çok şükür ki şimdi daha iyi. Sahnede olmayı, sevenleriyle birlikte şarkılar söylemeyi çok özledi. Ağustos ayında birlikte sahnede olacağız.” dedi.

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Işın Karaca ise,” Ben kendimle yarışıyorum.Türkiye’de şükürler olsun sayılı seslerden birisiyim. O yüzden sadece işimi yaparak sadece şarkılarımı söylüyorum.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde meslektaşı Melek Mosso’nun konser iptalinden sonra Isparta’da konser vererek çok konuşulan Karaca; “Ben hayatım boyunca kadınların eğitimine kadınları en çok  savunanlardan birisiyim. Neyin iptal olup olmadığı beni hiç ilgilendirmiyor. Ben o sahneye çıkarak meslek okullarına bir bağışta bulunmuş oldum. Bu benim için gurur verici.” dedi.