90’lı yıllardan bu yana bireysel kariyerlerini istikrarlı bir şekilde başarıyla sürdüren Eda-Metin Özülkü, Yeşim Salkım ve Ferda Anıl Yarkın, uzun süredir büyük beğeniyle “Çılgınlar Kulübü” adını verdikleri performanslarıyla sahne alıyorlar.

METİN ÖZÜLKÜ’DEN YEŞİM SALKIM’A: “O KADAR ZENGİN OLDUN PARAYA KIYIP BENDEN ŞARKI ALMADIN!”

Sahnede birlikte çok mutlu olduklarını ifade eden dörtlü, hem kendilerine ait unutulmaz şarkıları hem de her telden ve dilden topluma mal olmuş,  güncel ve nostaljik eserleri seslendiriyorlar.

“Çılgınlar Kulübü” önceki akşam Cahide Müzikhol’deydi.

 

2 buçuk saat boyunca şarkıları ve esprileri ile Cahide’yi dolduran eğlence ve müzikseverlere unutulmaz saatler yaşattılar.

METİN ÖZÜLKÜ’DEN YEŞİM SALKIMA “İNFİLAK” GÖNDERMESİ!

“Çılgınlar Kulübü üyelerinden Yeşim Salkım sahnede Metin Özülkü’ye “Herkese güzel güzel şarkılar yapıyorsun, bana hiç yapmadın” diye takılınca olanlar oldu.

Metin Özülkü:  “Çünkü istemedin ki! Bugüne kadar benden bütün şarkıcılar şarkı aldı, o kadar zengin olduğun dönem oldu, bir türlü paraya kıyıp da şarkı alamadın” diyerek cevabı yapıştırınca salon kahkalara boğuldu.

Yeşim Salkım’da gülmeye başlayınca, Metin Özülkü’den iğneli ikinci  cümle geldi:“Tamam sana ‘Bomba’ isimli bir şarkı hazırlayacağım!”