Mete Demirseren çocukluk hayalini gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde “DISKO” adlı ilk parçasını Boss Music Company etiketi ile piyasaya süren Mete Demirseren, büyük yerlere geleceğinin sinyallerini şimdiden verdi.

Beste de yapabilen genç rapçi’nin önü çok açık. Sözü ve müziği kendisine ait olan “DISKO”da Mete, aranje konusunda Emirhan Çetin, senaryo, kurgu ve yönetmenlik kısmında ise Gökmen Zeytun ile çalıştı. Prodüktörlüğünü Hakan Akhanlı’nın üstlendiği “DISKO” Youtube’da birbirinden değerli destek mesajları aldı. Kısa sürede hatırı sayılır bir izlenme sayısına ulaşan eser, emek veren herkesin yüzünü güldürdü.HABER:İsmail GÖKGEZ

İlk şarkısı ile ilgili heyecanını paylaşan Mete Demirseren, Çok heyecanlıyım. 1 haftadır hiç uyuyamıyorum. Ekip olarak uzun zamandır çalışma halindeyiz. Herkes çok emek verdi. Kaç kişinin ekmeği var bu işte. Beni bunca zamandır destekleyen aileme, arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma çok teşekkür ederim. Youtube’da güzel yorumları görünce mutlu oluyorum. Meğer yaptığımız işe değmiş.  Uzun zamandır bu günlerin hayalini kuruyordum. Yeni çalışmalarım son sürat devam ediyor. Hiç ara vermeden bombaları patlatacağız” dedi.