Şarkıcı Merve Özbey, 8 aylık hamile olmasına rağmen sahneye çıkıp hayranlarını coşturdu. Karnı burnundaki Özbey’in, doğum öncesi son konserini verdiği öğrenildi.

Merve Özbey karnı burnunda konser verdi

Şarkıcı Merve Özbey, neredeyse sahnede doğuracak. Başarılı şarkıcı, geçtiğimiz akşam Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da sahne aldı. İkinci kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Merve, 8 aylık hamile olmasına rağmen, performansıyla dinleyenleri mest etti.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özbey, doğum öncesi son kez sahne aldığını belirterek, “Heyecanlı mıyım, buruk muyum bilmiyorum. Elif’e hamileyken pandemi vardı, üç buçuk aylıkken yattım, doğumdan 3 ay sonra konserlere başladım. Şimdi ise çok yoğun bir tempoyla çalıştım. Normalde finali ayın 20’sinde yapacaktık ama burada nokta koymayı planladık. Bunun dışında her şey yolunda” dedi.

Serdar Ortaç Vol.1 albümde yer alan ‘Kararsın Dünyam’ şarkısına klip çeken Özbey, “Doğum sürecinde boş kalmamak adına sıkı çalışıyoruz. YouTube projelerini çekeceğiz, albümü hazırlayacağız. Biliyorsunuz ki ben albüm kadınıyım, İnşallah albümle karşınızda olacağım” ifadelerin kullandı.