İş dünyasının yanı sıra oyunculukla ilgilide görüşmelerin devam ettiğini sözlerine ekleyen Merve Boluğur, “Gelen bir kaç proje var görüştüğümüz arkadaşlar, yoğun tempodan kalan zamanlarımda da senaryoları okuyorum. Gerçekten çok yoğun ama bir o kadarda keyifli bir dönem geçiriyorum” dedi.

MERVE BOLUĞUR KENDİ MARKASIYLA TİCARETE ATILDI

Ekranların güzel oyuncusu, Merve Boluğur önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Son günlerde basına yansıyan ve “ gücünü yaşa” sloganı ile satışa çıkartmaya hazırlandığı kozmetik ürünü ile ilgili toplantılar yapmaya geldiğini söyleyen güzel oyuncu, yaptığı açıklamada “uzun zamandır yapmayı düşündüğüm bir projeydi arkadaşlar. Bende artık bunu hayata geçirmenin doğru olduğunu düşündüğüm için böyle bir işe kalkıştım.

Aldığım tepkiler de çok güzel. Bugün ilk defa ürünümün kutulu ve paketlenmiş halini de gördüm. Projemiz açıklandıktan sonra bir çok kozmetik firmasından da iş ortaklığı ile ilgili geri dönüşler aldık. Bugünde bu ortaklıklarla alakalı toplantılar yapmak için bir araya geldik. Şu anda netleşen bir şey yok fakat bir çok firmadan ciddi talepler olduğu için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Ürünümün detaylarını da önümüzde ki haftalarda yapacağım lansmanla detaylı bir şekilde anlatmış olacağım.” açıklamasında bulundu.