Deniz Seki her şeyin yolunda gittiği şu günlerde, Girne Rocks Hotel konserinde sahneye “nazar değmesin” diye mavi boncuklarla çıktı. Nazar konusunda çok hassas olan ünlü sanatçı beyaz elbisesi üzerine mavi boncukları, bilekliğindeki nazar boncukları, mavi taşlarla süslü küpe ve yüzükleri  ile dikkat çekti.

Mavi boncuk Deniz “Aman nazar değmesin”

Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkan Deniz Seki aralarında ünlü isimlerinde olduğu kalabalık bir izleyici grubuna iki gece konser verdi. Oldukça neşeli görünen sanatçı yüksek enerjisi ile de dikkat çekti. Sevilen şarkılarını seslendiren sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Cihan Ünal, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan, Oktay Kaynarca, modacı Nur Yerlitaş’da vardı.

Deniz Seki ilk gece sahneye mavi boncuklu beyaz mini elbisesi ile çıktı. Parmağındaki bolca mavi taşlı yüzükleri, mavi küpeleri ve bilekliğindeki iki nazar boncuğu ile dikkat çeken sanatçı daha sonra “Nazara çok inanırım ve nazara karşı tedbirli olmaya çalışıyorum. Bol bol dua ederim ve mavi boncuklarla korunmaya çalışırım.

Şu sıralar hem özel hayatımda hem de iş hayatımda her şey yolunda gidiyor. Nazar değmez inşallah” dedi. İkinci gece ise Çingene tarzı uzun kıyafeti ile sahneye çıkan sanatçı her iki gecede de kıyafetleri ile iki farklı tarzı sahneye taşımış oldu.