Maskeli Güzeller Podyumda

16.08.2020 - Pazar 07:12

Pandemi dönemi sonrası ilk geniş kapsamlı bir organizasyon ve defile önceki akşam Crowne Plaza Florya'da gerçekleşti. Cigar Club'ün her ay rutin olarak düzenlediği etkinliğe bu sefer Crowne Plaza Florya ev sahipliği yaptı.

Etkinlik, modacı Çiğdem Akın'ın mini defilesiyle taçlandı. Sosyal mesafe ve pandemi dolayısıyla alınan tedbirler kapsamın az ve seçkin isimler organizasyona davet edilirken, mankenler de podyuma maskeleri ile çıkarak maskenin önemine vurgu yapıldı. .

Geceye iş ve sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı. Geceye katılan ünlü isimler arasında Metin Yıldız ve sevgilisi Ceylan Yılmaz, Ece Gürsel, Aynur Aydın ve Emre Kızılırmak vardi.
Sosyal medya paylaşımları ve girdiği polemikler ile adından sıkça söz ettiren güzel şarkıcı Aynur Aydın,organizasyon öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Aydın, ''Daha önce verdiğim röportaj da, 'Bizim nesilden Harbiye'ye ilk çıkan isim Simge Sağın oldu' demiştim. Orada Edis'e haksızlık yapmışım. Bizim nesil ilk Edis çıkmıştı. İnşallah seneye Harbiye'de ben sahne alırım. Bunun için çalışacağım. Elimden ne geliyorsa yapacağım.'' dedi.
Yaptığı paylaşımların çok konuşulması hatırlatılan Aynur Aydın, ''Ne desem ya yanlış anlaşılıyor yada gündem oluyor. Bende şaşkınım.'' dedi.