LONCAGO: TÜRK ÜRETİCİLERE İNGİLTERE'DE KAPI AÇIYOR!

25.11.2023 - Cumartesi 14:48

Türkiye Ticaret Bakanlığı'nın Resmi Sitesinde Önerdiği Depolama ve E-ihracat Danışmanlığı Firması LoncaGo, Türk Üreticilere Yepyeni Bir Kapı Açıyor!

Türkiye'den Amazon ve Etsy'de satış yapmak isteyen üreticiler için Türkiye’de ticaret bakanlığının resmi web sitesinde önerilen depolama ve e-ihracat danışmanlığı yapan LoncaGo Consultancy & Warehouse Services Ltd, Türk girişimci Eren Ceylan tarafından Londra merkezli olarak kuruldu. LoncaGo, İngiltere'de fiziki bir ofis adresine Amazon standartlarına uygun şirket kuruluşu yapan bir muhasebe ekibine sahip olmanın ötesinde, üreticilerin dijitaldeki çatı kuruluşu olma vizyonunu benimsemekte.

LoncaGo, şirket kurulum sürecinden sonra üreticilere sunduğu hizmetlerle öne çıkıyor. Ürünlerin rakiplerinin araştırılması, satılmak istenen ürünle ilgili analizlerin yapılması ve profesyonel şekilde Amazon satıcı hesabı oluşturulduktan sonra listelenip, en uygun reklam ve lansman aşamalarının yapılması; LoncaGo'nun uzman ekibi tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor. Müşteriler, bu süreçte sadece ürüne odaklanırken, LoncaGo nakliye ve gümrük süreçlerini de içeren tüm lojistik işlemleri üstleniyor.

LoncaGo ayrıca, müşterilerin talepleri doğrultusunda İngiltere'de marka tescili, sertifikasyon işlemleri gibi hizmetleri de sağlamakta. Gıda üretici firmalar için Amerika'dan FDA kaydı belgesi için başvuruda da bulunabilen LoncaGo, Türkiye dışında Amerika'da şirket kuruluşu ve Amazon ile ilgili tüm süreçleri profesyonel bir şekilde yönetiyor.

Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödülleri'nde yılın en başarılı ihracat danışmanlığı ve deposu ödülünü kazanarak başarısını taçlandıran LoncaGo'nun kurucusu Eren Ceylan, konuyla ilgili şunları söyledi: "200'den fazla üretici ve girişimciye İngiltere'de şirketlerini kurarak uluslararası pazar yerlerinde var olmaları için gerekli alt yapının kurulumunu yaptık. Amacımız, en uygun maliyetlerle müşterilerimizin cebini düşünerek onlara en kaliteli hizmeti sağlamak. Kurumsal hizmet kalitesi ve esnaf sıcaklığını bir araya getirerek, müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz."

Eren Ceylan, Türk üreticilere çağrıda bulunarak, LoncaGo'nun çatısı altında yer almak isteyenleri www.Loncagoconsultancy.com.tr adresinden ücretsiz bilgi toplantıları ve birebir görüşmeler için iletişime geçmeye davet etti.