LEVI’S® 501® ORIGINAL’IN 150. YILINI BORAN KUZUM İLE KUTLAMAYA DEVAM EDİYOR!

Boran Kuzum Levi’s® seçkisinin görsellerine https://we.tl/t-faDrj5BrSD linkinden ulaşabilirsiniz.

    

İstanbul – 6 Eylül, 2023 – Sonbahar / Kış 2023 sezonunda da Boran Kuzum, Levi’s® ile tarzını yansıtmaya devam ediyor.

 

Levi’s her sene köklerine bağlı kalarak yeniden yorumlanan 501® Original’ın 150. yılını Sonbahar/Kış 2023 sezonunda da Boran Kuzum’un sahnede olduğu, yenilenen seçkisiyle kutlamalarını sürdürüyor.

 

 

Hayatının her anında Levi’s® tarzından ilham alan Boran Kuzum’un kendi stilini yansıttığı seçkisinde sonbaharın vazgeçilmez parçalarından olan Trucker ceketler, bele rahat oturan 501® Slim Taper I Got Detention jean’lerle kombinlenen, rahat kesim grafitti baskılı tişörtler ve hem şık hem günlük kullanılabilen gömlekler yer alıyor.

 

 

Fermuarlı ve Levi’s® logolu sweatshirt’ler ve göz alıcı kahverengi tonlarda kazaklar serinleşen havalarda cool ve stil tamamlayıcı parçalar haline geliyor. Mavi, yeşil ve beyaz renklerde öne çıkan polo yaka tişörtlerse rahat ama iddialı bir görünüm sergiliyor. Kampanya çekimi ise Boran Kuzum’un küçüklüğünden bugüne Levi’s® ile geçen anılarından ve giydiği en güzel hikâyelerden ilhamını alıyor.

 

 

Levi’s® ile yolculuğuna devam eden marka yüzü Boran Kuzum, “Levi’s® 501® jean’ler benim için sadece giydiğim bir parça değil, aynı zamanda hayatımın bir parçası. Her anımda, her yolculuğumda, her maceramda benimle birlikte oldular. Bu yıl 501® jeanleri 150. yılını kutluyor, geçmişi ve geleceği bir araya getiren bu efsanevi markanın bir parçası olmak benim için büyük bir mutluluk.” sözlerini dile getirdi.

 

 

Boran Kuzum’un 501® Original’ın 150. yıl özel seçkisi vitrin düzenlemelerinin de yer aldığı tüm Levi’s® mağazalarında ve levis.com.tr’de satışta.

 

 

Levi’s® markası hakkında:

Levi’s® markası, klasik Amerikan stilinin ve zahmetsiz cool tarzın özetidir. Levi’s® jeanler 1873’te Levi Strauss & Co. tarafından bulunulmasından bu yana, müşterilerinin sadakati ve hayal gücü ile, nesiller boyu dünyanın en çok tanınan moda parçalarından biri haline geldi. Bugün, Levi’s® giyim portföyü, hazır giyim endüstrisinde benzeri olmayan, öncü ve yenilikçi ruhuyla gelişmeye devam ediyor. Dünyanın her tarafında bireylerin kişisel tarzlarını ifade etmelerine olanak tanıyan dnim giyim ve aksesuar yelpazemiz 110’dan fazla ülkede mevcuttur.

Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen levis.com.tr adresini ziyaret ediniz.