Kral ve kraliçe postacı oldu

31.05.2018 - Perşembe 09:34
 177 inci yılını kutlayan PTT, sahada çalışan bay ve bayan posta dağıtıcı ekibinin yeni giysilerini tanıttı. Tanıtım için yapılan çekimlere Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nda kral ve kraliçe olarak seçilen Aslı Can ve Can Altıntaş’da katıldı. Amerikalı ünlü oyuncu Christopher Reeve’e benzerliği ile dikkat çeken “Kral” ünvanlı Can Altıntaş çekimlerde dikkatleri üzerine çekti.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

Akmens Tekstil tarafından tasarım ve üretimleri gerçekleştirilen yazlık kışlık kıyafetler çantalar ve ayakkabılarının tanıtımı için yapılan çekimler

Bahçelievler Yayla Postahanesi’nde fotoğraf sanatçısı Zafer Gündoğdunun yaptığı çekimler için objektif karşısına geçen mankenler arasında geçtiğimiz günlerde düzenlenen “Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması”nda kral ve kraliçe olarak seçilen Aslı Can ve Can Altıntaşda vardı.

Yarışmanın finalistlerinden Edip Çağatay Güler ve Derya İsi’nin de yer aldıkları  yeni koleksiyonun çekimlerinde poz veren genç modeller oldukça heyecanlı göründüler. Çekimlerde “Süperman filmlerinin unutulmaz Amerikalı başrol oyuncusu Christopher Reeve’e benzerliği ile dikkat çeken “Kral” ünvanlı Can Altıntaş çekimlerde dikkatleri üzerine çekti. Can Altıntaş’ı görenler ona “Süper Postacı” diye takıldılar.

https://www.youtube.com/watch?v=htm0f5JZzto&t=2s

Kurumsal kıyafet pazarında deneyimle yer edinmiş Akmens Tekstilin yönetim kurulu başkanı Salih Aksoy PTT için tasarlanan kıyafetlerin kumaşlarının teknolojik olarak üretildiğini ve  beş yıllık bir çalışmanın ürünü olarak Türkiye'de geliştirilen, nefes alan, nemi dışarı atan, leke tutmayan doğal ve konforlu DryCoolTM ürününü kullanılarak hazırlandığını , kullanan kişilerin kendisini daha iyi hissetmesini sağlayan performans arttırıcı ürünler olduğunu söyledi. Firma THY, TCDD, AFAD, İETT gibi pek çok kuruluşun da kıyafetlerini tasarlayıp üretiyor.

Haberin Diğer Fotoğrafları