KOYVER GİTSİN FİLMİNİN BASIN GÖSTERİMİ YAPILDI!

12.11.2018 - Pazartesi 06:01

Önceki gün Kanyon AVM’de gerçekleştirilen ve filmin oyuncu kadrosu ile basın mensuplarının bir araya geldiği bu özel gösterimde, sektör için örnek teşkil edecek önemli bir kampanyanın da duyurusu yapıldı.

SOKAK HAYVANLARI İÇİN DUYARLI KAMPANYA:  #1BİLET1MAMA

Koyver Gitsin filmi, sinema sektörüne örnek olabilecek bir sosyal sorumluluk kampanyasına öncülük etti ve #1BİLET1MAMA kampanyasını başlattı.

Filmin yapımcısı Bircan Film-Serkan Bircan’ın öncülüğünde hayata geçirilen ve Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) işbirliğiyle desteklenen “#1BİLET1MAMA kampanyasıyla sokak hayvanları için mama temini yapılacak. Filmin vizyona girdiği ilk hafta elde edilen bilet satış gelirinin bir bölümü HAYKONFED’e bağışlanarak Türkiye genelinde mama ihtiyacı olan sokak hayvanlarına ulaştırılması sağlanacak.

Koyver Gitsin filminin ilk olarak sosyal medyada başlattığı kampanya şimdiden büyük ilgi gördü. Birçok ünlü isim ve sosyal medya kullanıcısı #1BİLET1MAMA hashtag’iyle paylaştıkları videolarla kampanyaya destek veriyor.

Bircan Film ve HAYKONFED yetkilileri Koyver Gitsin filmi ile birlikte Bircan Film öncülüğünde başlayan bu kampanyanın, sinema sektöründe faaliyet gösteren yapım şirketleri tarafından da desteklenerek kampanyanın kalıcı bir şekilde devam edebileceğini belirtiyorlar.

“TOMBALACIK HALİMEM” ŞARKISI İÇİN STÜDYOYA GİRDİLER!

Filmin oyuncuları ayrıca vizyon öncesi seyircilere albüm sürprizi de yaptı. Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanan 10 şarkılık albümün çıkış parçası ise “Tombalacık Halimem” oldu.

“Tombalacık Halimem” için stüdyoya giren filmin başrol oyuncuları, sosyal medyada büyük ilgi toplayan keyifli bir klip için de bir araya gelmiş oldu.