Yazdığı şiirler ve okuduğu şarkılarla sevenlerinin kalbine dokunan başarılı şarkıcı Koray Avcı, geçtiğimiz gece İstMarina Jolly Joker'de konser verdi. Hayranlarının hınca hınç doldurduğu mekanda adeta Koray Avcı rüzgarı esti.

Koray Avcı BENİM SAHNEMDE ÇOK AĞIR MİSAFİRLERİM OLUR


Gecede,söylediği şiirlerle ve şarkılarla büyük beğeni toplayan sempatik şarkıcı sevenlerini ‘ Kim Bilir?’ şarkısı ile selamladı. Sahne kıyafeti olarak pantolon ve gömlek ile sahneye çıkan Avcı, sahnesinin ikinci yarısında şalvarını giymeyi eksik etmedi. Şarkı aralarında sevenleriyle muhabbet etmeyi eksik etmeyen başarılı şarkıcı kendisini ilk kez dinlemeye gelen hayranlarına seslendi. Avcı,” Beni ilk kez izlemeye gelenler bilmezler. Benim sahnem çok ağır ve uzun olur. Neşet Ertaş‘ından, Ahmet Kaya‘sına, Aşık Veysel’inden, Pir Sultan Abdal’ına kadar ağır misafirlerim var.” diyerek büyük alkış alan Avcı, usta sanatçıları da anmış oldu.
Yaklaşık iki saat sahnede kalan ve zengin repertuvarıyla dikkat çeken Koray Avcı, söylediği şarkılarla ve sahne performanslarıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı