KONYA FASHİON DAY 2019’DA  ÜNLÜ MANKENLER FIRTINA GİBİ ESTİ.

28.02.2019 - Perşembe 11:27

 

Bu yıl birincisi  23 Şubat 2019 Konya DEDEMAN Hotel’de gerçekleşen   Konya Fashion Day ,Türkiye’nin ünlü mankenleriyle ve muhteşem sahne şovlarıyla  gerçekleşti.Sunuculuğunu Türkiye Mankenler Kraliçesi /sunucu Tuğçe Sarıkaya’nın başarılı sunumlarıyla yapıldı.Ünlü koreograf Asil Çağıl ,koreografileriyle ,Ece Gürsel, Şebnem Schaeffer, Günay Musayeva, Sema Şimşek, Sevil Uyar, Zeliha Çal,Yağmur Ayaz, Gözde Coşkun ,Türkan Geyik, Buse Orcan,Özge Nur Ücel , Kaan Akıncı ve Vedat Behar  gibi Türkiye’nin tanınmış ve taçlı güzelleri Konya Fashion Day’de podyuma çıktılar.

 

 

Perspective, Ertan Gülpınar, Berna Köksal, Ehil’s ,Gözdeluxe,Ayten Elibol, Serafina Turizm, Paşa Mobilya, Has Paça, Yaya İnşaat, Masum Beyaz gibi firmaların sponsor olarak katıldığı Konya Fashion Day  organizasyonu , Arada 1 Event tarafından yapıldı. Perspective, Berna Köksal ,Ehil’s ve Ayten Elibol firmalarının  defilelerinin yapıldığı  bu muhteşem geceye İstanbul’dan da başta duayen modacı Yıldırım Mayruk olmak üzere bir çok seçkin davetli katıldı. Defileden sonra Mevlana’yı ziyaret eden ünlü mankenler duygusal anlar yaşadı.

 

Konya Fashion Day  fikrinin Konya’nın tanıtımı açısından da çok önemli olduğunu vurgulayan Arada 1 Event kurucusu Cihan  Ateşgözü  ‘ Konya Fashion Day oluşumunun bu yıl ilki gerçekleşti, amacımız bu etkinliği geleneksel hale getirip her yıl yapmak ve Konya’nın tanıtımına önemli bir katkı sağlamak.’ dedi.