Koleksiyon ünlü simalarından tam not aldı

Knitss Après Ski koleksiyonu cemiyetin ünlü simalarından tam not aldı…

Çağdaş triko markası KNITSS’in Après Ski koleksiyon lansmanı, Knitss Kurucusu ve Kreatif direktörü Duygu Boz ile Özlem Avcıoğlu’nun ev sahipliğinde Swissotel The Bosphorus Chalet’e de gerçekleşti.


FERYAL GÜLMAN
Lansmana aralarında; Feryal Gülman, Şebnem Çapa, Aslı Şen, Neva Dürüst, Arzu Kunt, Benan Terzioğlu, Sedef Senar, Ümit Karalar, Derev Kösedağ, Billur Saatçi’nin de bulunduğu cemiyet ve magazin hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı.

ASLI ŞEN

Kayak sonrası konseptinin mekân atmosferine yansıtıldığı davette, koleksiyonda yer alan tasarımlar sergilendi. Knitss’in Après Ski koleksiyonu kayak sonrası stiline şıklık katan tasarımlarıyla davetlilerden tam not aldı. Davete, Après Ski tasarımları ile katılan konuklar, tarzlarıyla göz doldurdu.

ARZU KUNT

Après Ski Koleksiyonu Hakkında:

Knitss’in özgün tasarımlarından ve desenlerinden oluşan Après Ski koleksiyonu hem şık hem çok rahat. Kayak kombinlerinizde şıklığınıza şıklık katacak tasarımlar, kar tatilinize eşsiz bir hava katacak.

ŞEBNEM ÇAPA

Kayak sonrası otelinizde vakit geçirirken rahatlıkla kullanabileceğiniz Après Ski koleksiyonu tematik kar tanesi desenleri ile dikkat çekiyor.

BATYA KEBUDİ

Kırmızı, camel, ekru gibi renklerden oluşan koleksiyonda; vintage formda tulum, balaklava, kış desenli , kayakçı figürleri yer alıyor.

SEDEF SENAR

Knitss soğuk havalarda içinizi ısırtırken, günlük stilinizde farklı bir dünyaya yer açıyor. Uzun süreli kullanıma uygun Merino ipliklerle dokunan Après Ski koleksiyonunu sadece kayak tatilinizde değil, kış boyunca günlük yaşamınızda da tarzınıza şıklık katıyor.

DUYGU BOZ

Hayatın her alanında kullanılabilecek renklere ve rahat kesimlere sahip Après Ski koleksiyonu, kış aylarının vazgeçilmez rahatlığını sunuyor.

ÖZLEM AVCIOĞLU