KIZ KIZA SOHBET ÖZGE ULUSOY VE DANLA BİLİC MERAK EDİLEN SORULARI YANITLADI

06.01.2019 - Pazar 11:15

MAKYAJ YAPMAYI KAMERA KARŞISINDA SEVİYORUM

Çektiği makyaj videolarıyla Youtube'de büyük bir ün kazanan Danla Biliç," Bunu her yerde dile getiriyorum. Makyaj yapmayı çok seviyorum ama sadece kamera karşısında seviyorum. Normal hayatımda çok makyajlı gezen bir insan değilim. " dedi.

 

BURALARA KADAR NASIL GELDİĞİMİ BENDE BİLMİYORUM

Daha sonra buralara kadar nasıl geldiğini anlatan Biliç," Buralara kadar nasıl geldim inanın bende bilmiyorum. Bir anda oldu herşey. İlk videomu attığımda bir anda Danla Biliç oldum. Benim yaptığım video içeriği yoktu olmayan bir şeyi yaptığım için buralara kadar geldim sanırım." dedi.

ERKEKLERE SİYAH TONLARI ÇOK YAKIŞIYOR

Ekranların sevilen ismi Özge Ulısoy, kış ayında giyinilmesi gereken moda trendini açıkladı. Kış mevsiminde kızların renkli giymesini söyleyen Ulusoy," Kış mevsiminde kendimizi çok kapatmayalım biraz renkli şeyler giyinelim kızlar böyle yapmalı. Ama erkekler de çok renkli giyinilmesini beğenmiyorum. Siyah lacivert kapalı tonlar bence erkeklerde daha şık duruyor.

SUNUCULUK BENİM İÇİN ÖN PLANDA

Podyumların ve ekranların sevilen ismi Özge Ulusoy, 'Oyunculuk yapmayı düşünüyor musunuz ? sorusuna," Oyunculuk çok yaptım. Ama şuanda benim için sunuculuk ön planda.  İlerde güzel bir sinema senaryosu gelirse olabilir tekrardan yapabiliriz. Ama ters köşe bir senaryo gelse eğlenceli olabilir benim için." dedi.

EVİMİ PAYLAŞMAYI SEVMİYORUM

Sosyal medya da çok vakit geçirdiğini dile getiren Ulusoy," Genelde komik videoları izliyorum. Ama tüm günümü hikayelerimde paylaşmıyorum. Genelde spor yaparken,seyahat ederken veya arkadaşlarımla olunca paylaşım yapıyorum. Ama onun dışında evimi paylaşmıyorum. Evim çok özelim tek başıma kaldığım bir yer o yüzden evde pek paylaşım yapmıyorum. Sosyal medyada kendime ayrılan kurallarım var."

İYİ Kİ SURVİVOR'A GİTMİŞİM

2011 yılında Survivor yarışmasına katılan Ulusoy," Survivor gerçekten benim en güzel yaşadığım anlardan birisiydi. Bana teklif geldiğinde çok şaşırmıştım. Çok güzel anılar yaşadım orada iyi ki gitmişim dedim hep. Döndükten sonra çok ilgi gördüm. " dedi.