Karısı 'uzak dur' demişti! Yunus Emre'nin Aleyna Kalaycıoğlu sözleri şaşırttı

29.03.2024 - Cuma 09:49
'Survivor All Star 2024'ün çok konuşulan isimlerinden Yunus Emre Özden'e, eşi Beria Özden'den "Aleyna'dan uzak dur" uyarısı gelmişti. Yarışmanın 28 Mart Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde düelloya çıkan Aleyna Kalaycıoğlu zor anlar yaşadı. Bir anda rakibinden geriye düşen Kalaycıoğlu'na, Yunus Emre'nin söylediği sözler dikkat çekti.
Karısı uzak dur demişti Yunus Emrenin Aleyna Kalaycıoğlu sözleri şaşırttı

Survivor'un başından beri neredeyse her hafta ceza alan ve ödüllerden yararlanamayan Yunus Emre Özden, geçtiğimiz günlerde eşinin hamileliğiyle gündeme gelmişti.

İddialı yarışmacının eşi Beria Özden, sosyal medya hesabından hamile olduğunu duyurup, ertesi gün gebeliğini sonlandırdığını açıklamıştı.
Karısı uzak dur demişti Yunus Emrenin Aleyna Kalaycıoğlu sözleri şaşırttı

CANLI YAYINDA ORTALIK KARIŞTI!

All Star'dan kısa süre önce Yunus Emre ile nikâh masasına oturan Beria Özden, eşinin Aleyna ile olan samimiyetinden rahatsız oldu ve iletişim ödülünde Yunus Emre'ye: "Aleyna'dan uzak dur" şeklinde mesaj attı.

 

Karısı uzak dur demişti Yunus Emrenin Aleyna Kalaycıoğlu sözleri şaşırttı

Survivor Yunus Emre'ye eşinden veto! Tepkisi sert olduHaberi Görüntüle

PROFİL FOTOĞRAFI DEĞİŞTİ!

Yunus Emre, eşinin uyarısına rağmen Aleyna'nın omzuna dokunmuş ve onunla dalga geçmişti. Bu görüntülerin ardından Beria Özden, sosyal medya hesabından Yunus Emre'nin adını silmiş ve birlikte olan profil fotoğraflarını değiştirmişti.

"SESİN ÇIKMIYOR"

Eşinin uyarılarına rağmen Aleyna'dan uzaklaşmayan Yunus Emre ve Aleyna, her bölüm daha da yakın tavırlara girerken, dün akşam yayınlanan düello bölümünde ikili arasında yeni bir olay yaşandı.

Eleme adayı olan Aleyna, düello sırasında kendisine tezahürat yapmayan Yunus Emre'ye tepki gösterdi. Kalaycıoğlu "Sesin çıkmıyor" derken, Yunus Emre'nin gergin tavırları dikkat çekti. "Çığırıyorum burada' diyen Yunus Emre'ye, Aleyna "İlk üç el yoktun bile yani. Çadırdaydın herhalde" karşılığını verdi.

 

Karısı uzak dur demişti Yunus Emrenin Aleyna Kalaycıoğlu sözleri şaşırttı

 

"EŞİNDEN KORKMUŞ BELLİ"

Yunus Emre, eleme adayı olan Aleyna'ya düello sırasında "Hadi bak havalimanında Beria bekliyor" diyerek güldü. bu sözleriyle gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılarından; "Kızın yanından ayrılmayan sensin", "Eşinden korkmuş belli", "Bir daha Aleyna'nın yanına gelme" şeklinde yorumlar geldi.