“KARIMI GÖRDÜNÜZ MÜ?” FİLMİNİN GALASI YAPILDI!

04.04.2018 - Çarşamba 06:57

Yapımcılığını Aras Yapım’ın üstlendiği ve başrollerinde İvana Sert ile Peker Açıkalın’ın yer aldığı sezonun iddialı komedi filmi “Karımı Gördünüz Mü?”nün galası dün akşam Ümraniye’deki Canpark AVM’de gerçekleşti.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...
İvana Sert ve Peker Açıkalın’ın başrolünde yer aldığı “KARIMI GÖRDÜNÜZ MÜ?” filmi dün akşam Canpark AVM’de görücüye çıktı.

Sert ve Açıkalın’ın yanı sıra filmin diğer oyuncuları Nuri Alço, Coşkun Göğen, İlker Kurt, Arda Kural, Toygun Ateş, Ferdi Atuner, Hüseyin Elmalıpınar, Tolga Öz, Mehmet Çepiç, Berna Öztürk, Esra Sömezer, Dilay Korkmaz, Erdi Ünver, Ahmet Arıman, Ayşin Zeren, Yüksel Molla, Ali Rıza Tanyeli, İrfan Aslanhan, Elif Kabaş, Anıl Şimşek, Teoman Ayık, ve Merve Yüksel’in de katıldığı galada ayrıca iş ve sanat dünyasından da pek çok isim yer aldı.

Gecede basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İvana Sert, “Bu projede yer aldığım için çok mutluyum. Son derece eğlenceli bir film çektik. Biz sette çok güldük. Eminim siz de filmi izlerken çok güleceksiniz” dedi.

Galaya nişanlısı Çiğdem Koç’la birlikte katılan Peker Açıkalın, güzel bir sette, güzel oyuncularla oynadıklarını söyledi. Açıkalın, filmde “küfür” olmadığının altını çizerek gişe dertlerinin olmadığını ancak ortaya güzel bir iş koyduklarını belirtti.