Kansersiz Yaşam Derneği yararına, M Studio Pr ev sahipliğinde ünlü markalar ve ünlü konuklar 20 Aralık Perşembe günü Four Seasons İstanbul Hotel'de düzenlenen geleneksel alışveriş şenliğinde ünlü isimler bir araya geldi. 

“KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ”  GELENEKSEL ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİNDE ÜNLÜ İSİMLER BİR ARAYA GELDİ! 

Siren Ertan, Aslışah Alkoçlar, Zeynep Yılmaz, Sitare Akdilek, Özlem Eraslan, Aslı Şen, Işıl Reçber, Aylin Tahincioğlu, Özge Peker ve Nergis Pekuysal‘un özel stantlarının yer aldığı şenlikte sanat, iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Şenliğe; Hadise, Revna Demirören, Naz Elmas, Sema Şimşek, Müge Boz, Jessica May, Feride Hilal Akın, Aslı Pehlivanlar, Ayşe Yılmaz, Aylin Yılmaz, Begüm Karamahmutoğlu, Mustafa Ceceli,  Özer, Beste Yurttaş, Burcu Karabacak, Elif Girgin, Gülay Kamaz, Rukiye Topal, Güldeniz Taşar, Hande Sezer Pekcan, Monik İpekel, Mustafa Gür, Özmen, Gözde Öztürk, Nihan Dilek, Serap Sarı, Burak Arslan, Ersin ArıcıTuğçe Postoğlu, Elif Gönlüm, Zeynep Toker, Gülnur Güneş ve Melda Aksu gibi isimler katıldı.

 

HADİSE ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ!

Kansersiz Yaşam Derneği’nin düzenlediği etkinlikte Hadise kanser hastası çocuklarla buluştu. Çocuklara kitap okuyan, onlarla birlikte şarkılar söyleyen Hadise, çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı.

 

 

DİDA KAYMAZ ” BİR ÇOCUK GÜLER, DÜNYA GÜLER”

Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz; “Bu sene dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz geleneksel “Alışveriş Yaşatır” alışveriş şenliğimize gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyuz. İcra Komitemizin imza attığı bu güzel organizasyonda başta katılımcı firmalar olmak üzere tüm destekçilerimize şükranlarımı sunuyorum. Derneğimiz yararına düzenlenen bu güzel organizasyon sayesinde daha çok kanser hastası çocuğumuzun yüzünde gülümseme olabileceğiz . Moral ve motivasyon etkinliklerimize çocuklarımız için ara vermeden devam edeceğiz. “Bir çocuk güler, dünya güler” diye çıktığımız yolda bu denli ilerlemiş olmaktan dolayı gururluyuz.” dedi.

 

Alışveriş Şenliği, Raşit Bağzıbağlı ile “Moda 2019” sohbeti ve ünlü astrologlar Dinçer Güner, Naz Bayatlı ve Nigar Bostan’ın “2019’da yıldızlar neler söylüyor?” astroloji sohbetleriyle renklendi.